0

خانم ها نخوانند

tala2207
tala2207

خانم ها نخوانند

10 فرمان مردانه براي رام کردن تندخوترين زنان دنيا

*فرمان اول: علاقه ات را مخفي نکن!

ما آدم ها همگي دل مان مي خواهد و به قول بعضي ها حتي نياز داريم که دوست مان داشته باشند و زنان کمي بيشتر از مردان؛ پس هرروز به همسرتان ابراز علاقه کنيد. خوشبختانه به تهيه کادو و برپايي جشن و دعوت به شام و ناهار و اين حرف ها هم نيازي نست؛ البته اين چيزها اگر به صورت گاه گاه و به مناسبت خاصي باشد، واقعاً خوب است. هر روز که نمي توانيد از اين اين کارها بکنيد، اما هر روز مي توان با يک يا چند جمله ساده و کوتاه، دل همسرتان را همراه تر کنيد. التبه دروغ نگوييد، چون زنان لااقل خودشان اعتقاد دارند که مردان دروغ گو را از مردان راست گو خيلي زود تشخيص مي دهند. ضمن اين که اساساً دروغ گفتن؛ خوب نيست.

*فرمان دوم: بگذر

هيچ انساني کامل نيست. همسر شما هم مثل خود شما قطعاً روزهايي در زندگي اش داشته يا خواهد داشت که ناراحت باشد، خلق اش تنگ باشد، حوصله نداشته باشد و ... حق مسلم اوست که در چنين روزهايي از درک و گذشت شما بهره مند شود. واقعاً شما درک و گذشت تان را مي خواهيد کي و کجا خرج کنيد؟ مگر در راديو تلويزيون نشنيده ايد که هيچ راطه تنگاتگي بدون گذشت و درک متقابل، پايدار نمي ماند؟ بگذريد!

*فرمان سوم: حرف بزن

همه حرف هايتان را توي محل کارتان خرج نکنيد. کمي را هم نگاه داريد براي خانه و خانواده! اجازه ندهيد که گفت و گوهاي شما با همسرتان فقط در پيرامون فرزندان، کار روزانه، وضع معيشتي و آب و هوا باشد. اگر چنين اتفاقي رخ دهد، ازدواج تان در معرض خطر قرار مي گيرد.... ما گفتيم!

*فرمان چهارم: وقت بگذار

مبادا همسرتان احساس کند که شما کارتان يا دوستان تان يا هر چيز و هر کس ديگري را به او ترجيح مي دهيد! چون در اين صورت، کلاه تان پس معرکه است؛ ضمن اين که آن چيز ديگر يا آن کس ديگر را هم اين جوري بدبخت مي کنيد. دوستانه و صميمانه توصيه مي کنم که براي همسرتان وقت بگذاريد. نه به اين معنا که اگر وقت اضافه اي پيدا کرديد آن را به همسرتان اختصاص دهيد، نه. او بايد احساس کند که شما او را در برنامه هاي روزانه تان لحاظ مي کنيد.

*فرمان پنجم: نگو نه!

اگر نه گفتن به همسرتان عادت تان شده، خدا به تان رحم کند! چرا که تا جدايي راهي نمانده.

به گمان ام، داريد به ترکستان مي رويد! برگرديد. شايد بشود در اين نه گفتن ها تجديد نظر کرد. تجديد نظر کنيد. موافقت کردن با خواسته هاي معقول همسرتان مي تواند به شکل خيره کننده اي رابطه تان را محکم و استوار کند.

*فرمان ششم: گوش کن

براي يک زن، هيچ چيز دل سرد کننده تر و آزار دهنده تر از اين نيست که احساس کند، احساسات و افکارش را با مردي مطرح کرده که عملاً به حرف هايش گوش نمي داده است. همسرتان توقع دارد، شما حرف هايش را نه فقط با گوش، که با دل و جان بشنويد. خب، اين که ديگر تقاضاي بزرگي نيست؛ گوش کنيد ديگر!

*فرمان هفتم: مؤدب باش

چند وقت به چند وقت، کلمات و عباراتي مانند لطفاً بي زحمت، دست ات درد نکنه، خسته نباشي و مانند اين ها ر به همسرتان مي گوييد؟! متأسفاه خيلي از زوج هاي جوان، خيلي زود فراموش مي کنند که رعايت ادب و نشان دادن محبت براي حفظ و تداوم ازدواج از نان شب هم واجب تر است... شما را فرامواش نکنيد.

*فرمان هشتم: کمک اش کن

يکي از مسائلي که منجر به جر و بحث هاي هر روزه مي شود، اين است که زن ومرد هر کدام شان چه قدر از بار زندگي مشترک را بر دوش مي کشند. قبول کنيد که انصاف نيست. تمام کارهاي کسالت بار خانه و امور مربوط به فرزندان را فقط همسرتان به عهده بگيرد. شما بدون اين که وظيفه تان پيوسته گوشزد شود، بايد بخشي از اين نوع کارها را به عهده بگيريد.

*فرمان نهم: مرخصي بده

چند روز درماه به همسرتان مرخصي بدهيد. نه به اين معنا که او را تنها به مسافرت بفرستيد و خودتان در خانه با خيالي راحت وآسوده، خوش بگذرانيد! نه! منظورم اين است که او را براي چند روز در ماه از انجام کار منزل کاملاً معاف کنيد و خودتان به تنهايي تمام کارها را  بر عهده بگيريد. او لااقل چند روز درماه اصلاً نبايد نگران شما و فرزندان و کار منزل باشد. اين حق مسلم همسرشماست که چند روزي را فارغ از اين اين نگراني ها استراحت کند. به علاوه، او از نظر روحي و جسمي هم به چنين مرخصي هايي شديداً نيازمند است. حرف حق ر بايدگفت؛ ببخشيد.

*فرمان دهم: سالم باش

خيلي از مردان کله شق بازي در مي آورند و به سلامت شان چندان توجهي نمي کنند. خب، اين کار واقعاً خودخواهانه است! بايد همسرتان را هم در نظر داشته باشيد. او شريک زندگي شماست. از عادات زيان آور بپرهيزيد و در خصوص مسائل بهداشتي مسوولانه رفتار کنيد. خدا خيرتان بدهد!

یک شنبه 17 آبان 1388  4:51 PM
تشکرات از این پست
radan66
radan66
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 16

پاسخ به:خانم ها نخوانند

جالب بود ضمن اينكه اينگونه بحث هاي خالي از مخاطره نيست و احتمال فداشدن جون مردها متصوره
یک شنبه 17 آبان 1388  11:14 PM
تشکرات از این پست
mehdi84
mehdi84
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 45

معلوم نيست كه  اين روش جوا بدهد يا نه؟
دوشنبه 18 آبان 1388  9:05 AM
تشکرات از این پست
sifalaw
sifalaw
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1637

این را هم آقایان نخوانند !!!!!!!!!!!!!!

کلاس آموزشی برای آقایان با همکاری سازمان حمایت از ……..

اهداف تربیتی: جهت تقویت آن بخشی از مغز که از وجودش بی خبرند

واحد اول: دروس پایه ای
“چطور بدون مادرمان زندگی کنیم ”
۲۰۰ ساعت
“همسرم مادرم نیست”
۳۵ ساعت
” درک این مساله که فوتبال چیزی جز یک ورزش نیست و حذف شدن از جام جهانی فاجعه نیست ”
۵۰۰ ساعت

زندگی زناشویی: واحد دوم
” بچه دار شدن بدون حسودی به نوزاد ”
۵۰ ساعت
” غلبه بر سندروم “کنترل از راه دور تلویزیون همیشه باید دست من باشد”
۵۵ ساعت
“درک این مساله مهم که کفش ها خودشان توی جا کفشی نمی روند ”
۸۰ ساعت
چطور بدون گم شدن، لباس های کثیفمان را تا سبد رخت چرک ببریم.
۵۰ ساعت
” چطور بدون اینکه ناله کنیم از بیماری مهلک سرما خوردگی جان سالم به در ببریم”
۵۰ ساعت ( نگار تو نمی دونی )

واحد سوم:اوقات فراغت
چطور در آشپزی کمک کنیم بدون اینکه آشپزخانه را به گند بکشیم
چطور نوشیدنی سرو کنیم بدون اینکه سینی را تبدیل به استخر کنیم
چطور یک بلوز را در کم تر از دو ساعت اتو کنیم و در عین حال از سوختنش جلوگیری کنیم

واحد چهارم :آشپزخانه
مرحله اول مقدماتی
Off خاموش
On روشن
مرحله دوم پیشرفته
“اولین نیمروی زندگیم بدون سوزاندن ماهیتابه “کلاس عملی: عملیات جوشاندن آب قبل از اضافه کردن ماکارونی: بعد از قبولی در مرحله اول مرحله فشرده با عناوین زیر آغاز میشود.نظر به اینکه مباحث واقعا پیچیده اند در هر کلاس حداکثر هشت شاگرد پذیرفته می شوند اولین
مبحث:البسه:از لباسشویی تا کمد :یک مرحله مرموز
دومین مبحث: ریسک های پر کردن ظرف آب بعد از آب خوردن و بردن آن تا یخچال
سومین مبحث: آشپزی و بیرون بردن زباله ها شما را ناقص نمی کند
چهارمین مبحث:مصیبت کاغذ توالت:کاغذ توالت خود به خود کنار توالت ظاهر نمیشود
(نمایشگاهی از همه چیزهای خود به خودی در خانه! )
پنجمین مبحث:ایا وقتی مردی رانندگی می کند،می تواند آدرس بپرسد بدون اینکه بی عرضه به نظر برسد؟(مطالعه میدانی)
ششمین مبحث:تفاوت های اساسی زمین با سبد رخت چرک.

هفتمین مبحث:”مردی در صندلی کنار راننده”آیا واقعا ممکن است دائما دستور العمل صادر نکنیم و غر نزنیم وقتی خانم رانندگی می کند یا مشغول پارک کردن است؟

راز ماندگاری در گمنامی است

دوشنبه 18 آبان 1388  9:14 AM
تشکرات از این پست
shahdan
shahdan
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 1485

سلام  -  اصولا براي تغيير رفتارهاي  شخصي سالها وقت لازم است بنابراين شايد بهتر باشد روي مشتركات اخلاقي زوجين قبل از ازدواج بيشتر تكيه كرد  . 

سلامت باشید
دوشنبه 18 آبان 1388  11:08 AM
تشکرات از این پست
roozgool
roozgool
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 195

خیلی جالب بود
اون ده نکته واقعا مفید بود
و مطلب بعدی هم خیلی قشنگ بود
مرسی

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی ؟
دست هایم تا ابد تنهاست ، می دانی ؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی ؟
تو ، خودت را هدیه ام کردی ، ولی من هم
شعرهایم را که بی پرواست ، می دانی ؟
هرچه می خواهیم ، آری ، از همین امروز
از همین امروز ، مال ماست ، می دانی ؟
گرچه من ، یک عمر همزاد عطش بودم
روح تو ، هم ، سایه دریاست می دانی ؟
دوستت دارم» ، همین ، این راز پنهانی
از نگاه ساکتم پیداست ، می دانی ؟
عشق من ، بی هیچ تردیدی ، بمان با من
عشق یک مفهوم بی « اما » ست ، می دانی ؟
دوشنبه 18 آبان 1388  11:47 AM
تشکرات از این پست
nadera
nadera
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 38

آقایون راسخون  چرا تفرقه میندازین
دوشنبه 18 آبان 1388  1:48 PM
تشکرات از این پست
imani87
imani87
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 138

+38

خیلی ببخشید رعایت حال بچه‌ها را بکنید و در محیط‌های عمومی از این حرفها نزنید (+38)
بچه‌ی من که با کله داره به من حمله می‌کنه!
باور ندارید عکس سمت راست را ببینید
بگو ماشالله
یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟    سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟  
   برایش صادقانه می نویسم    برای آنکه باید باشد و نیست...

دوشنبه 18 آبان 1388  5:44 PM
تشکرات از این پست
manham
manham
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 152

هو العزیز
سلام
آقا چقدر سخته
نفرمایید دیگه
خوب راست و راحت بگید زن ذلیل باشید راحتره که (چشمک)
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر واجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

در تالار نقش جهان منتظرتونیم

دوشنبه 18 آبان 1388  9:13 PM
تشکرات از این پست
nargesnili2000
nargesnili2000
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 260

کسی که زندگیش رو دوست داشته باشه احتیاج به این ....
دوشنبه 18 آبان 1388  10:28 PM
تشکرات از این پست
shahrama288
shahrama288
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 8

راهكارهاي خوبي بود اما فكر نميكنم به اين راحتيا باشه كه شما گقتين!!!!!!
سه شنبه 19 آبان 1388  8:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها