0

4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به هاشمي رفسنجاني:آيا سخنان گستاخانه فائزه عليه رهبري و نظام را شنيده ا

 
e_nabizadeh
e_nabizadeh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 356
محل سکونت : تهران

4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به هاشمي رفسنجاني:آيا سخنان گستاخانه فائزه عليه رهبري و نظام را شنيده ا

4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به هاشمي رفسنجاني
آيا سخنان گستاخانه فائزه عليه رهبري و نظام را شنيده ايد؟

پس از انتشار اخباري مبني بر حضور آخرين فرزند اکبر هاشمي رفسنجاني در اغتشاشات روز 13 آيان ، چهار اتحاديه بزرگ دانشجويي با صدور بيانيه نسبت به اين موضوع به شدت واکنش نشان دادند و از رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام خواستند تا در معرفي فرزندانش به دستگاه قضايي پيش قدم شود.

دراين نامه سرگشاده که اتحاديه جامعه اسلامي، دفتر تحكيم وحدت، بسيج دانشجويي و اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشجويان آن را امضا کرده اند، همچنين به مختصرا برخي سوابق چهار فرزند هاشمي رفسنجاني توضيح داده شده است.

متن کامل اين نامه سرگشاده به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي هاشمي!

حديث ريزش مجاهدين صدر اسلام را پس از رحلت پيامبر بارها خوانده‌ايم و هر بار صد افسوس مي‌خوريم كه چرا افرادي همچون طلحه و زبير اينگونه به دام نفس افتادند و خانه آخرتشان را بيهوده خراب كردند. بي‌گمان در كنكاش اين انحراف، صدها دليل و سند مي‌توان اقامه كرد اما حكايت روايتي كه مي‌گويد "زبير از ما بود تا زماني كه فرزندش بزرگ شد " اين آيه قرآن را برايمان گوشزد مي‌كند كه در مال و فرزندانتان آزمايش گنجيده است. آزمايشي كه زبير از آن ناموفق بيرون آمد و كار را تا بدانجا پيش برد كه مقابل مولاي زمانش شمشير كشيد.

برادر گرامي، آقاي هاشمي!

بي‌گمان خود حضرتعالي نيز از فعاليت‌هاي خانواده‌تان عليه نظام جمهوري اسلامي حداقل در بازه انتخابات اخير (اگر نخواهيم پرونده‌هاي سابق را ذكر كنيم) آگاه هستيد.

دختر شما فائزه در تجمع غيرقانوني 25 خرداد يكي از عوامل تحريك‌كننده مردم بود كه گويا به شما علت حضورش را خوردن ساندويج گفته بود. ايشان در تجمع آشوبگران در روز قدس و بسياري ديگر از تجمعات به ظاهر اعتراض‌آميز كه عملا به سر دادن شعار عليه جمهوري اسلامي و ديگر آرمان‌ها تبديل مي‌شد، حضور يافته و نقش موثري در تحريك معترضين داشته است. اگرچه وي در يكي از اين تجمعات بازداشت و پس از 24 ساعت رهايي يافت. آيا تاكنون فايل صوتي افاضات ايشان عليه رهبري و نظام را شنيده‌ايد كه چگونه گستاخانه هتك حيثيت مي‌كنند!؟

همسر گرامي شما، در 22 خرداد بعد از راي دادن چنين فرمودند كه "اگر موسوي راي نياورد تقلب گرديده است و مردم به خيابان‌ها بريزند. " فرزند ديگر شما محسن هاشمي كه مدير عامل مترو مي‌باشد، تلاش خود را براي پيروزي يك كانديداي خاص با استفاده از اموال بيت المال انجام داد به طوري كه Lcd ايستگاه هاي امام خميني (ره) كه به منظور پخش آگاهي در نظر گرفته شده است مدام در حال پخش موسيقي فيلم مستند انتخاباتي مير حسين موسوي و طرفداران او بود.

پسر كوچكتر شما مهدي نيز كه يكي از عوامل اصلي اين اغتشاشات بود با فعاليت‌هاي رسانه‌اي در تخريب اركان نظام، دولت، سپاه و بسيج و همچنين تجهيز اوباش براي بر هم ريختن اوضاع شهرها، پرداخت مبالغ هنگفت براي ستاد يكي از كانديداها و برداشت از بيت‌المال با اهداف سياسي و ... پرونده سياسي را از خود باقي گذاشته است.

و اما در آخرين مورد فرزند برومند ديگري از خانواده شما ياسر، در 13 آبان با لياس مبدل به تحريك غتشاشات‌كننده‌ها براي آشوب مي‌پرداخت.

آنچه كه در ابتداي نامه خدمتتان عرض شد تاكيد بر اين نكته بود كه هيچ كدام از دوستداران انقلاب از ريزش سران انقلاب خوشحال نمي‌شوند و دوست دارند آنها را همچنان در قامت يك انقلابي ببينند.

لذا بر طبق موارد ياد شده از خانواده جنابعالي، از شما تقاضا داريم از اين اعمال زشت و موهن خانواده‌تان تبري بجوييد و به صراحت اعلام كنيد كه اگر به دليل خطاهاي نابخشودني خانواده‌تان در جفا به ملت، خودتان در معرفي ايشان به دستگاه عدالت پيش قدم مي‌شويد و آنها را به قاضي وا مي‌گذارد تا همه چيز آشكار و شفاف گردد. آقاي هاشمي بگذاريد تاريخ نام خوشي را از شما در كتاب قطورش بنگارد و اميدواريم هر چه صريح تر اين اقدام انقلابي از طرف شما اتفاق افتد؛ پيش از آنكه دير گردد و تاريخ برخي انقلابيون صدر اسلام تكرار گردد.
یک شنبه 17 آبان 1388  2:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها