0

مصوبات ستاد هدفمندي يارانه‌ها نظارت شود

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

مصوبات ستاد هدفمندي يارانه‌ها نظارت شود

 استانداري خراسان رضوي، محمود صلاحي در جلسه ستاد هدفمندسازي يارانه‌هاي استان اظهار داشت: با گذشت 39 روز از اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها در كشور همراهي و همكاري مردم در اجراي هرچه بهتر قانون قابل تقدير است. 
استاندار خراسان رضوي افزود: در اين مدت مردم به يك مفاهمه عمومي درباره استفاده از تمام منابع و امكانات رسيده‌اند و اين امر به صورت يك مطالبه عمومي درآمده است. 
وي گفت: صرفه‌جويي صورت گرفته در مصرف بنزين روزانه 24 ميليون ليتر است و اين در حالي است كه روزانه حدود 6 هزار خودرو در كشور پلاك مي‌شود. 
صلاحي با اشاره به اينكه در حوزه ساير حامل‌هاي انرژي نيز در اين مدت صرفه جويي زيادي را شاهد بوده‌ايم، تصريح كرد: اين صرفه‌جويي‌ها از سوي مصرف كنندگان صورت گرفته و مردم با بهينه سازي مصرف و ارتقا بهره‌وري به اين آمار دست يافته‌اند. 
وي ادامه داد: هم اكنون بر عهده مديران و مسوولان است كه با حمايت از توليد كنندگان و تشويق آنان به سمت توليد لوازم كم مصرف و دستگاه‌هاي استاندارد به كمك مردم آمده و مصرف را از اين طريق نيز كاهش دهند. 
صلاحي تصريح كرد: ستاد هدفمندسازي يارانه‌هاي استان بايد به منظور نظارت مستمر بر ابلاغيه‌هاي دولت درباره قانون هدفمندسازي يارانه ها، مصوبات ستاد استاني، نظارت بر اجراي قانون در بين مردم و رفع مشكلات و موانع احتمالي مردم به صورت مستمر تشكيل جلسه داده و روند برگزاري جلسات دنبال شود. 
استاندار خراسان رضوي در بخش ديگري از سخنانش درباره ارتقاي كيفيت نان نيز اظهار داشت: نان در تمام مكاتب الهي و به ويژه اسلام از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است و از آن به عنوان بركت سفره ياد شده است. 
صلاحي افزود: كيفيت نان بايد بهتر شود و اين امر با آموزش خبازان براي نحوه پخت امكان‌پذير است. 
وي گفت: استفاده كردن از خمير ترش و حذف جوش شيرين از خمير نخستين اقدام براي ارتقا كيفيت نان بوده كه از سال گذشته در استان انجام شده است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها