0

ارائه 12 خدمت جديد از طريق دفاتر پيشخوان دولتي در زنجان

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

ارائه 12 خدمت جديد از طريق دفاتر پيشخوان دولتي در زنجان

 مجتبي شهامي در جلسه ستاد دولت الكترونيك اظهار داشت: از 48 دفتر پيشخوان دولتي در استان زنجان، 22 دفتر در شهرستان زنجان و 26 دفتر در شهرستان‌ها راه‌اندازي شده است. 
وي با بيان اينكه كارگروه اين دفاتر با مسئوليت معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري زنجان تشكيل شده است، افزود: جلسات منظمي در راستاي توسعه خدمات از طريق اين كارگروه برگزار شده است. 
مديركل دفتر فناوري استانداري زنجان تصريح كرد: در حال حاضر 40 خدمت از طريق دفاتر پيشخوان دولت در قالب خدمات دولتي در استان به مردم ارائه مي‌شود. 
وي از ارائه 12 خدمت جديد با امضاي تفاهمنامه از طريق اين دفاتر در استان خبر داد و گفت: با مشاركت دستگاه‌هاي دولتي و ايجاد ظرفيت‌هاي جديد اين ميزان افزايش مي‌يابد. 
شهامي تصريح كرد: با امضاي تفاهمنامه با اداره كل ثبت احوال، حمل و نقل و پايانه‌ها و بيمه خدمات درماني خدمات اين سه دستگاه نيز از امروز از طريق اين دفاتر به مردم استان ارائه مي شود. 
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان زنجان نيز در اين جلسه اظهار داشت: 90 درصد مسافرت‌ها در كشور از طريق جاده انجام مي‌شود كه اين امر لزوم برنامه‌ريزي جدي در اين خصوص را بيش از پيش نمايان مي‌كند. 
عبدالحسين علي‌اكبري با بيان اينكه جابه جايي 4.5 تن بار از طريق ناوگان حمل و نقل بار استان صورت مي‌گيرد، افزود: همچنين 2.5 ميليون نفر نيز از طريق ناوگان حمل و نقل مسافر جابه‌جا مي‌شوند. 
وي با بيان اينكه در استان زنجان 9‌هزار و 500 راننده مشغول فعاليت هستند، تصريح كرد: 100 شركت حمل و نقل نيز در استان فعاليت مي‌كنند. 
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان زنجان از واگذاري برخي از خدمات اين اداره كل در قالب دولت الكترونيك به دفاتر پيشخوان دولتي خبر داد و گفت: اين امر موجب كاهش هزينه‌ها، جلوگيري از اياب و ذهاب ارباب رجوع و انجام سريع فعاليت‌ها مي‌شود. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها