0

اجراي آزمايشي ويدئو كنفرانس در شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي زنجان

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

اجراي آزمايشي ويدئو كنفرانس در شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي زنجان

 علي عباسي در جلسه ستاد دولت الكترونيك اظهار داشت: همه خدمات شركت نفت از طريق استفاده از خدمات دولت الكترونيك به مردم ارائه مي‌شود. 
وي با بيان اينكه در راستاي اهداف دولت الكترونيك اقدامات مطلوبي در استان انجام شده است، افزود: فروش فرآورده‌هاي نفتي از ابتداي سال به صورت اينترنتي از طريق اين شركت ارائه مي‌شود. 
مدير شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان زنجان با بيان اينكه مردم استان سهميه ماهانه و شش ماهه خود را نيز به صورت الكترونيكي دريافت مي‌كنند، ابراز داشت: با خريد الكترونيكي تعداد مسافرت در زمينه خريد فرآورده‌هاي نفتي كاهش يافته است و مصرف كنندگان نيز با مراجعه به اين سايت محصولات مورد نظر خود را به راحتي خريد مي‌كنند. 
وي با اشاره به ثبت‌نام متقاضيان كالابرگ نفت سفيد تصريح كرد: اين امر نيز به صورت الكترونيكي و از طريق سايت اين شركت انجام شد. 
عباسي ياد‌آور شد: از 80 درصد ثبت‌نام كنندگان در اين راستا، فرم 71‌هزار خانوار تأييد شده است. 
وي با بيان اينكه همه عمليات مالي شركت از طريق برنامه نرم‌افزاري لينك شده با مركز صورت مي‌گيرد، افزود: عمليات انبار نفت شركت نيز از دو سال گذشته با اين سيستم اداره و مديريت مي‌شود. 
مدير شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان زنجان گفت: همه عمليات مربوط به پرسنل شركت نيز از جمله مرخصي، سوابق خدمتي، پاداش و درمان از طريق سايت انجام مي‌شود. 
وي از اجراي اتوماسيون اداري از دو سال گذشته در اين شركت خبر داد و ياد‌آور شد: اين اتوماسيون به همه مناطق 37 گانه به صورت الكترونيكي لينك است. 
عباسي از اجراي آزمايشي ويدئو كنفرانس در اين شركت خبر داد و گفت: اين امر موجب انجام سريع فعاليت‌ها و دسترسي آسان به جلسات مي‌شود. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها