0

راز ماندگاري انقلاب وحدت كلمه است

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

راز ماندگاري انقلاب وحدت كلمه است

 رضا محمدي‌يگانه صبح امروز در نشست هماهنگي برنامه‌هاي نيروي انتظامي به مناسبت دهه مباركه فجر، اظهار داشت: شرايط كنوني نيازمند وحدت و وفاق ملي بيشتر براي مقابله با ترفندها و توطئه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي و نظام است. 
وي با بيان اينكه ايام‌الله دهه فجر فرصتي مناسب و هدفمند براي بيان دستاورد‌هاي متعدد نظام است، افزود: رمز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي تبعيت از رهبري، ايمان و خودباوري ملت ايران است و تمايز انقلاب اسلامي با ساير انقلاب‌ها صبغه فرهنگي مبتني بر ارزش‌هاي والاي ديني و فرهنگ اصيل اسلامي است. 
فرمانده انتظامي استان بوشهر دهه فجر را دهه تجديد ميثاق ملت با آرمان‌هاي انقلاب دانست و اظهار داشت: به بركت خون شهدا و با رهبري مقام عظماي ولايت، نظام جمهوري اسلامي هر روز از اقتدار بيشتري برخوردار مي‌شود. 
وي افزود: راز پيروزي انقلاب و بقاء و دوام آن در نگهداري ارزش‌هاي انقلاب و وحدت كلمه است تا ضمن استمرار راه بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) كماكان يأس و نوميدي سر انجام دسيسه‌ها و مكر دشمنان نظام مقدس ايران عزيزمان باشد. 
فرمانده انتظامي استان بوشهر با تأكيد بر هرچه بهتر برگزار شدن مراسم و جشن‌هاي دهه فجر گفت: بايد تلاش كنيم و برنامه‌هاي دهه فجر را بهتر و باشكوه‌تر از سال‌هاي گذشته برگزاركنيم. 
وي اضافه كرد: دهه فجر فرصت مناسبي براي تجديد ميثاق با آرمان‌هاي انقلاب و تجديد پيمان با ولايت است . 
يگانه در ادامه افزود: رژه موتوري يگان‌هاي مختلف نيروهاي مسلح از فرودگاه تا مزار شهدا، ديدار از خانواده‌هاي معظم شهدا، برگزاري صبحگاه مشترك، غبارروبي و عطر افشاني مزار شهدا و شركت پرشور در جشن‌هاي مختلف اين دهه را از برنامه‌هاي مهم انتظامي است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها