0

2 نماينده فوتبال مازندران مهمان حريفان خود هستند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

2 نماينده فوتبال مازندران مهمان حريفان خود هستند

 تيم نساجي قائمشهر كه در نخستين هفته از مسابقات دور رفت موفق شده بود در ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر ابومسلم خراسان را با سه گل شكست دهد اين بار بايد در ورزشگاه ثامن مشهد به ديدار ميزبان خود ابومسلم خراسان صف‌آرايي كند. 
در نخستين هفته دور برگشت از مسابقات فوتبال ليگ دسته يك باشگاه‌هاي كشور،‌ تيم ابومسلم با مشكلات زيادي برخوردار بود كه حتي كادر فني و مديريت باشگاه مشخص نبودند ولي به مرور زمان با تعيين و تكليف كادر فني و مديريت باشگاه حالا ابومسلم به‌عنوان يك مدعي در اين رقابت‌ها است. 
طبرستان صنعت ساري نيز در هفته نخست دور رفت اين مسابقات موفق شده بود تيم استقلال اهواز را در ورزشگاه شهداي ساري با يك گل شكست دهد بايد در روز جمعه در بازي برگشت در ورزشگاه تختي اهواز به ديدار اين تيم برود. 
از نكات قابل توجه در تيم صنعت ساري اينكه پس از بركناري محمود سورتيچي مسئولان باشگاه نادر دست‌نشان را به‌عنوان سرمربي جديد تيمشان برگزيدند و اين مربي سرشناس براي نخستين بار بايد بر روي نيمكت تيم صنعت ساري آن هم در يك بازي خارج از خانه در مقابل استقلال اهواز بنشيند. 
البته قرار بود در ابتداي فصل مديران باشگاه استقلال اهواز نادر دست نشان را به‌عنوان سرمربي تيم خود انتخاب كنند كه بنا به دلايلي موفق نشدند با اين مربي قرارداد امضا كنند. 
به گزارس فارس، هم اكنون در جدول رده بندي تيم نساجي قائمشهر با 21 امتياز و طبرستان صنعت ساري با 17 امتياز به ترتيب در رده‌هاي چهارم و هشتم در گروه دوم اين مسابقات قرار دارد. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها