0

34 نفر براي حضور در انتخابات اتاق بازرگاني داوطلب شدند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

34 نفر براي حضور در انتخابات اتاق بازرگاني داوطلب شدند

 رئيس سازمان بازرگاني چهارمحال و بختياري چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر اظهار داشت: شركت در انتخابات هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني و صنايع و معادن اين استان از 25 دي‌ماه آغاز شد و در مهلت زماني مقرر داوطلبان واجد شرايط براي شركت در اين انتخابات نام‌‍‌نويسي كردند. 
اسماعيل كاوياني افزود: در اين زمان 34 نفر از بازرگانان و تجار اين استان كه داراي حداقل سه سال فعاليت اقتصادي، اظهارنامه مالياتي و پروانه بهره‎برداري توليدي، صنعتي، معدني، كشاورزي و خدماتي هستند، داوطلب شركت در اين انتخابات شدند. 
كاوياني با اشاره به برخي شرايط داوطلبان كانديداتوري در انتخابات هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني و صنايع و معادن اين استان اظهار داشت: نداشتن سابقه ورشكستگي به تقصير يا تقلب و محكوميت به مجازاتي كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شود از جمله شرايط داوطلبان شركت در اين انتخابات است. 
به گفته وي تصوير روزنامه رسمي آخرين تغييرات اعضاي هيئت مديره، اصل صورتجلسه اعضاي هيئت مديره مبني بر معرفي فرد داوطلب، دريافت و تكميل فرم داوطلبي، اصل و تصوير كارت عضويت معتبر بازرگاني و دو قطعه عكس از جمله مدارك لازم و خواسته شده براي شركت در اين انتخابات بوده است. 
رئيس سازمان بازرگاني چهارمحال و بختياري ادامه داد: با پايان يافتن كار ثبت‌نام از داوطلبان كانديداتوري در اين انتخابات، كار بررسي صلاحيت داوطلبان در هيئت پنج نفري نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاق بازرگاني و صنايع و معادن آغاز شده است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها