0

گذشت زمان هماهنگي بيشتري ميان بازيكنان شهرداري ايجاد مي‌كند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

گذشت زمان هماهنگي بيشتري ميان بازيكنان شهرداري ايجاد مي‌كند

 مهدي آزاد شامگاه چهارشنبه پس از بر تيمش از مس كرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان با اشاره به پيروزي تيمش در شهرآورد هندبال كرمان اظهار داشت: بازي خوبي بود، بازيكنان ما با ارائه نمايشي مقتدرانه و اجراي دستورات كادر فني پيروز اين مسابقه شدند، اميدوارم هوادارن و تماشاگران حاضر در سالن از ديدن اين مسابقه راضي باشند. 
وي افزود: شهرداري زرند تيم خوبي است كه تنها در فاصله 48 ساعت به آغاز مسابقات ليگ برتر حضورش در مسابقات قطعي شد، ما براي تداوم موفقيت خود به زمان بيشتري براي دستيابي به هماهنگي نياز داريم. 
آزاد بيان داشت: هر هفته كه از مسابقات ليگ سپري مي‌شود، اشتباهات بازيكنان ما كمتر مي‌شود، بازيكنان ما توانسته‌اند، با جبران اشتباهات مسابقات قبل در اين مسابقه پيروز شوند. 
بازيكن شهرداري كرمان با تمجيد از تيم مس كرمان گفت: مس تيم خوبي است، آنها بازيكنان خوبي در اختيار دارند، بازيكنان مس در ابتداي مسابقه به بازي احساسي روي آوردند و در بيشتر زمان بازي سعي داشتند تا دفاع باز را انجام دهند. 
وي تصريح كرد: وضعيت بازي در نيمه دوم به نحوي شد كه بيشتر دقايق بازي به نبرد تك‌به‌تك بازيكنان دو تيم خلاصه شد كه در اين نبرد نيز بازيكنان شهرداري موفق ظاهر شدند. 
آزاد با تمجيد از محسن اخگر و تفكراتش در اين مسابقه خاطرنشان كرد: وي توانست با آناليز دقيق مسابقات مس به شناخت نقاط ضعف و قوت اين تيم، دستورات تاكتيكي خوبي را به بازيكنان شهرداري گوشزد كند تا در اين مسابقه شهرداري تيم برتر مسابقه لقب گيرد. 
وي تصريح كرد: موسوي در پنج هفته گذشته از تيم و بازيكنان شهرداري حمايت خوبي انجام داده است كه اين حمايت نقش زيادي در افزايش روحيه بازيكنان تيم داشته است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها