0

استقبال نمادين از حضرت امام (ره) در 3 فرودگاه مازندران

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

استقبال نمادين از حضرت امام (ره) در 3 فرودگاه مازندران

  حجت‌الاسلام يوسف يوسف‌پور در جمع خبرنگاران با تسليت ايام سوگواري امام حسين(ع) اظهار داشت: اجراي بيش از 457 برنامه در دهه فجر انقلاب اسلامي در مازندران را در دستور كار داريم. 
وي تصريح كرد: برنامه بزرگداشت دهه فجر در استان مازندران با 25 كميته تخصصي و 18 ستاد دهه فجر در شهرستان‌هاي مازندران و در 22 بخش با مجموع بيش از 65 ستاد برگزار مي‌شود. 
يوسف‌پور خاطرنشان كرد: مردم با حضور مقتدرانه در طي دوران انقلاب با پيروي از ولايت فقيه نشان دادند كه خواهان حفظ نظام و انقلاب هستند و در راه حفظ و اعتلاي نظام از جان خود مايه مي‌گذارند. 
وي با بيان اينكه برنامه دهه فجر امسال با شعار همت مضاعف و كار مضاعف برنامه‌ريزي و برگزار مي‌شود، افزود: در سه فرودگاه مازندران برنامه نمادين ورود امام (ره) برگزار مي‌شود. 
يوسف‌پور با اعلام اينكه در فرودگاه مركز مازندران مراسم ورود نمادين حضرت امام (ره) به صورت ويژه‌تر برگزار مي‌شود، افزود: در 457 برنامه پيش‌بيني شده براي مازندران اجراي طرح فرهنگي، كلنگ‌زني پروژه‌ها و افتتاح كارهاي عمراني در دستور كار قرار دارد. 
رئيس ستاد بزرگداشت دهه فجر مازندران با اعلام اينكه در 50 نقطه مازندران برنامه راهپيمايي روز 22 بهمن برگزار مي‌شود، افزود: فضاسازي خيابان‌ها و ميادين روستاها در ايام دهه فجر انجام مي‌شود. 
وي اعلام كرد: به علت همزماني ايام دهه فجر با رحلت پيامبر (ص) و شهادت امام رضا (ع) و حرمت نگهداشتن اين ايام جشن‌هاي پيروزي انقلاب اسلامي ايران از 16 بهمن ماه در مازندران آغاز مي‌شود. 
يوسف‌پور به اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها در كشور اشاره كرد و بيان داشت: برنامه‌هاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي طوري طرح‌ريزي شد كه دست‌اندركاران اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها به تشريح جزئيات اجراي اين قانون در كشور مي‌پردازند. 
وي از اجراي سرود دانش‌آموزي يك‌هزار و 357 نفري در مركز مازندران خبر داد و بيان داشت: در طي برنامه‌هاي ايام دهه فجر 32 چادر خدماتي، فرهنگي و امدادي در مسير راهپيمايي‌هاي سراسر استان فعاليت مي‌كنند. 
رئيس ستاد بزرگداشت دهه فجر مازندران از حضور ورزشكاران و نيروهاي هلال احمر استان با لباس سازماني خود در راهپيمايي امسال مازندران خبر داد و افزود: برنامه‌هاي متنوع فرهنگي در مسير راهپيمايي برگزار مي‌شود. 
وي از آزادسازي 32 زنداني كه مشكل پرداخت ديه دارند خبر داد و افزود: در برنامه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي تجليل از 32خبرنگار، تجليل از 32 نفر از دارندگان نام روح الله و همچنين اعطاي تهسيلات به 32 خانوار زير پوشش كميته امداد در برنامه كاري سازمان قرار دارد. 
وي از طراحي و چاپ 32هزار پوستر، 20هزار متر بنر و تهيه 32هزار پرچم جمهوري اسلامي ايران در شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي مازندران خبر داد و بيان داشت: تهيه و چاپ تصاوير شهداي ششم بهمن آمل نيز با همكاري اين سازمان انجام شد. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها