0

بايد با اختلاف بيش از 10 گل مس را شكست مي‌داديم

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

بايد با اختلاف بيش از 10 گل مس را شكست مي‌داديم

 محسن اخگر شامگاه چهارشنبه پس از پايان ديدار حساس تيم‌هاي همشهري مس و شهرداري زرند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازيكنان شهرداري با برتري در اين مسابقه حقانيت و توان بالاي خود را اثبات كردند. 
وي افزود: از تيمي كه تا مرز انحلال پيش رفت و در فاصله زماني اندك به شروع ليگ راهي مسابقات شد، انتظار به نمايش گذاشتن اين چنين بازي را نداشتيم. 
سرمربي هندبال شهرداري زرند در پاسخ به اظهارات سرمربي مس در مورد قضاوت داور به سود تيم شهرداري بيان داشت: حتما داوري و قضاوتش به سود شهرداري بوده كه سرمربي حريف اين چنين مي‌گويد، من در اين مورد نظري ندارم، اما احتمالاً در طي پنج هفته گذشته نيز داوري‌ها به سود شهرداري بوده است. 
وي تصريح كرد: به نظر من سرمربي حريف بايد آن قدر حرفه‌اي باشد كه زحمات و تلاش‌هاي بازيكنان ما را با حرف‌هاي بي‌منطق، بي‌ارزش جلوه ندهد. 
اخگر خاطرنشان كرد: بازيكنان شهرداري در برابر تيمي پيروز شدند كه از سرمايه و سيستم باشگاه‌داري خوبي بهره‌مند است، آن‌ها از سه ماه قبل تمريناتشان را آغاز كردند، اما پيروزي شهرداري در اين مسابقه تفاوت فني بازيكنان دو تيم را نشان داد. 
وي با بيان اينكه از تاكتيك و نحوه بازي بازيكنان مس اطلاع كافي داشتم، گفت: بازيكنان ما با تلاش و زحمت، مردانه، شجاعانه، با منطق و حساب شده با استفاده از نقاط ضعف حريف پيروز اين مسابقه حساس شدند. 
سرمربي تيم شهرداري زرند اظهار داشت: بازيكنان ما در اين مسابقه شجاعانه ظاهر شدند و اگر در زدن ضربات دقت بيشتري داشتند، با اختلاف 10 گل مس را شكست مي‌داديم. 
اخگر با تمجيد از دروازه‌بان تيمش افزود: دروازه‌بان ما در اين مسابقه عملكرد خوبي داشت؛ تيم ما متشكل از بازيكنان جواني است و شهرداري زرند با اتكا به نيروي انگيزه جوانان و تجربه برخي نفرات با تجربه در ادامه مسابقات نتايج خوبي را كسب مي‌كند. 
وي در پاسخ به سؤالي پيرامون عدم پرداخت مطالبات برخي بازيكنان شهرداري زرند از سال گذشته تصريح كرد: برخي بازيكنان با دريافت رضايت‌نامه و بخشي از مطالباتشان قسمتي از طلب خود را بابت دريافت رضايت‌نامه به باشگاه بخشيدند و تنها عده كمي از بازيكنان فصل گذشته از باشگاه طلب دارند كه در تلاش هستيم طلب اين بازيكنان نيز پرداخت شود. 
به گزارش فارس، شهرداري زرند در هفته ششم مسابقات هندبال باشگاه‌هاي كشور به مصاف تيم سنگ‌آهن بافق يزد مي‌رود، اين تيم هم‌اكنون در جدول مسابقات شش امتيازي است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها