0

شهرستان‌هاي بوشهر از نعمت گاز برخوردار مي‌شوند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

شهرستان‌هاي بوشهر از نعمت گاز برخوردار مي‌شوند

  غلامعباس حسيني صبح امروز در حاشيه بازديد از پروژه‌هاي گازرساني بوشهر اظهار داشت: همزمان با بهره‌برداري از پروژه‌هاي گازرساني به بندر ديلم و بندر ريگ در دهه مبارك فجر تمام شهرستان‌هاي استان بوشهر به شبكه سراسري گاز كشور وصل مي‌شوند. 
وي افزود: همزمان با ايام‌الله دهه مبارك فجر، پروژه گازرساني به بندر ديلم با يازده كيلومتر خط انتقال و 6كيلومتر خط تغذيه 8 اينچ و بيست كيلومتر شبكه شهري به بهره‌برداري مي‌رسد و علاوه بر آن دو ايستگاه CGS و TBS ‌با ظرفيت 20‌هزار و 10‌هزار مترمكعب در ساعت نيز در اين شهر نصب مي‌شود. 
مدير‌عامل شركت گاز استان بوشهر تصريح كرد: همزمان پروژه گازرساني به بندر ريگ نيز با 12كيلومتر خط تغذيه 4 و 6 اينج و 3‌هزار و‌ ‌500 متر خط انتقال به قطر 4 اينچ و 16 كيلومتر شبكه شهري در اين دهه به بهره‌برداري مي‌رسد. 
حسيني ادامه داد: در دهه فجر امسال همچنين‌ دو ايستگاه‌ CGS و‌‌ TBS با ظرفيت 10‌هزار‌ و 5‌هزار متر مكعب در اين شهر نصب مي‌شود. 
مديرعامل شركت گاز استان بوشهر بيان داشت: هم‌اكنون 17شهر و 47 روستا در استان از نعمت گاز طبيعي برخوردار هستند كه با بهره‌برداري از پروژه‌هاي مذكور اين تعداد افزايش پيدا كرده و همه شهرستان‌هاي استان به شبكه سراسري گاز كشور متصل مي‌شوند. 
مديرعامل شركت گاز استان بوشهر خاطرنشان كرد: در شرايط كنوني بيش از 23 پروژه گازرساني در سطح استان به صورت همزمان در حال انجام بوده كه اين حجم از پروژه‌ها، هيچ زماني سابقه نداشته است. 
حسيني تصريح كرد: اجراي خط انتقال و خطوط تغذيه و همچنين توسعه شبكه گازرساني در شهرهاي بوشهر، برازجان، بردخون، اهرم، دلوار، آبدان، كاكي، خورموج و روستاهاي شهرستان كنگان و روستاي دوراهك از مهم‌ترين طرح‌هاي در دست اجرا در سطح استان است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  11:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها