0

سال آینده کتابی برای مبارزه با اسلام منتشر می کنم!

 
hosseinmirzaee
hosseinmirzaee
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 322
محل سکونت : تهران

سال آینده کتابی برای مبارزه با اسلام منتشر می کنم!


ظهارات جدید "خیرت فیلدرز" نماینده افراط گرای پارلمان هلند

"خیرت فیلدرز" نماینده افراط گرای پارلمان هلند که در گذشته نیز دین مبین اسلام و مسلمانان و نیز پیامبر گرامی اسلام (ص) را مورد اهانت قرار داده، طی اظهاراتی اعلام کرد که قصد دارد یک کتاب ضد اسلامی دیگر منتشر کند.

روزنامه "دی تلگراف" که از پرتیراژ ترین روزنامه های هلند به شمار می رود ضمن اعلام این خبر، در ادامه به نقل از "خیرت فیلدرز" نوشت: سال آینده قصد دارم کتابی با هدف مبارزه با اسلام و چگونگی مسلمان شدن افراد منتشر کنم. هدف اصلی من از این کتاب، بازار آمریکا است اما به دیگر مناطق جهان نیز ارسال خواهد شد.

این نماینده افراط گرای هلندی همچنین افزود: من در این کتاب چگونگی مبارزه با اسلام و چگونگی مقابله با مسلمان شدن افراد را بیان می کنم.

گفتنی است "خیرت فیلدرز" چندی پیش جنبش "ائتلاف بین المللی آزادی" را با هدف مبارزه با دین مبین اسلام تأسیس کرد. انتشار کتاب آینده وی در راستای تقویت و جا انداختن این جنبش منتشر خواهد شد.

وی طی اظهاراتی در این باره گفت: دست و بال ما در هلند برای مبارزه با اسلام باز است اما باید برای افزایش نفوذ خود در جهان و نشر فرهنگ مبارزه با اسلام در سراسر جهان به ویژه جهان عرب و جهان اسلام تلاش کنیم!

 

پنج شنبه 7 بهمن 1389  11:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها