0

دشمن با 7 هزار دين ساختگي به جنگ نرم آمده است

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

دشمن با 7 هزار دين ساختگي به جنگ نرم آمده است

 گروه استانها / حوزه قم

89/11/07 - 10:33
شماره:8911061381
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره):
دشمن با 7 هزار دين ساختگي به جنگ نرم آمده است

خبرگزاري فارس: معاون موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) از توليد 7 هزار دين ساختگي براي مقابله با تشيع و نظام اسلامي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از مركز خبر حوزه، حجت‌الاسلام و المسلمين احمدحسين شريفي، در نشستي با موضوع بصيرت اظهار داشت: در شرايط كنوني بحث از جنگ سخت و نظامي نيست، بلكه بحث جنگ نرم و فرهنگي است كه در آن بصيرت حرف اول را مي‌زند. 
اين استاد حوزه و دانشگاه، به شبكه‌هاي ماهواره‌اي قابل دريافت در ايران اشاره كرد و اظهار داشت: در حال حاضر بيش از 3 هزار شبكه ماهواره‌اي در ايران قابل دريافت است. 
وي افزود: امروزه 85 درصد خوارك خبري دنيا توسط چند گروه خبري بسيار محدود، مانند رويترز، سي ان ان، الجزيره و... تأمين مي‌شود و جالب اينجا است كه ايران هر روز در صدر اخبار اين بنگاه‌هاي خبري قرار دارد. 

* غربي‌ها در عمل به آزادي اعتقادي ندارند 
معاون پژوهشي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با بيان اينكه غربي‌ها تنها شعار آزادي را سر مي‌دهند، اما در عمل به آن اعتقادي ندارند، گفت: با وجود اينكه سلطه خبري دنيا محدود به رسانه‌هاي خود غربي‌ها است، اما با اين حال آنها نمي‌گذارند كه يك شبكه ماهواره‌اي انگليسي زبان ايران با نام پرس تي وي، در غرب و آمريكا قابل دريافت باشد يا اينكه براي پخش برنامه‌هاي شبكه‌هاي ماهواره‌اي عرب زبان العالم و سحر كه متعلق به جمهوري اسلامي ايران است، در كشورهاي عربي مشكل ايجاد مي‌كنند. 
اين استاد حوزه و دانشگاه تأكيد كرد: دنياي غرب از قدرت نرم جمهوري اسلامي ايران در هراس است. 
حجت‌الاسلام والمسلمين شريفي در ادامه با اشاره به حوادث پس از انتخابات رياست جمهوري سال88 گفت: دشمنان از تمام توان و ظرفيت خود براي مقابله با جمهوري اسلامي استفاده كردند. 
وي گفت: دشمن از طريق پروژه دين سازي به مقابله با نظام اسلامي آمده است، به همين منظور بيش از 7هزار دين را ساختند كه البته تمام اين 7هزار دين، نه دين‌هاي سابق همانند مسيحي، يهودي، زرتشتي، بودايي و ...، بلكه دين‌هايي جديد و وارداتي هستند. 

* قوميت‌گرايي؛ ترفندي در عرصه جنگ نرم 
معاون موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني با بيان اينكه راه ديگر دشمنان در جنگ نرم تقويت قوميت گرايي در جمهوري اسلامي ايران است، تصريح كرد: دشمنان براي ضربه زدن به وحدت و اتحاد ملي، قوميت گرايي را تقويت مي‌كنند. 
وي خاطرنشان كرد: نكته مهم در جنگ نرم كه مسئولين ما نيز از آن غافل هستند، بحث سبك زندگي است، در اين زمينه بسيار خلأ داريم و نمونه آن نيز دوري از معماري اسلامي است؛ براي مثال بازارهاي قديمي ما مساجد و حوزه‌هاي علميه‌اش، شاخص بازار و هر شهر بود، اما امروزه بازارهاي ما تبديل به پاساژهايي شده‌اند كه در عين بزرگي حتي يك مسجد در آنها يافت نمي‌شود. 
وي با بيان اينكه دولت فعلي، جهش بلندي براي شكستن غول‌هاي مسكن برداشته است، تأكيد كرد: يكي از خدماتي كه دولت مي‌تواند انجام دهد توجه به سبك معماري اسلامي در اين اقدام خود است. 
انتهاي پيام/ي30/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

پنج شنبه 7 بهمن 1389  10:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها