0

بصيرت‌افزايي در جامعه از اصولي‌ترين سياست‌هاي دهه فجر است

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

بصيرت‌افزايي در جامعه از اصولي‌ترين سياست‌هاي دهه فجر است

 گروه استانها / حوزه کرمان

89/11/07 - 10:36
شماره:8911061411
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول شوراي هماهنگي كرمان:
بصيرت‌افزايي در جامعه از اصولي‌ترين سياست‌هاي دهه فجر است

خبرگزاري فارس: مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان كرمان گفت: يكي از اصولي‌ترين سياست‌هايي است كه بايد در اجراي برنامه‌هاي دهه فجر مدنظر باشد، بصيرت‌افزايي و آگاهيِ‌بخشي در جامعه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مهدي صدفي چهارشنبه شب در همايش طلايه‌داران انقلاب اسلامي در تالار عماد شهر كرمان اظهار داشت: در پيروزي انقلاب اسلامي ايمان راسخ، رهبري امام خميني (ره) و حضور مردم به عنوان سه مؤلفه مهم به شمار مي‌رود. 
وي بيان داشت: در طول سال و مناسبت‌هاي مختلف مردم به صورت خودجوش و اعتقادي به گراميداشت اين ايام‌الله مي‌پردازند و در كنار آن پاسداشت روزهاي تجلي عشق و شور مردم در پاسداري از انقلاب اسلامي است و نگاه مسئولان و مردم به پاسداشت مناسبت‌هاي انقلاب اسلامي، اعتقادي است. 
مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي استان كرمان تصريح كرد: ستاد دهه فجر با 28 كميته تخصصي دربرگيرنده همه اقشار مختلف مردم فعال است و در همين راستا 20 كميته شهرستاني و 2 هزار ستاد روستايي را تشكيل داده است. 
صدفي خاطرنشان كرد: همچنين بيش از يك هزار پايگاه مقاومت بسيج برنامه‌هاي دهه فجر را ساماندهي و سازماندهي مي‌كنند. 
وي گفت: يكي از اصولي‌ترين سياست‌هايي كه بايد در اجراي برنامه‌هاي دهه فجر مدنظر باشد، بصيرت‌افزايي و آگاهيِ‌بخشي در جامعه است. 
صدفي اظهار داشت: بايد چرايي انقلاب اسلامي و عوامل موفقيت آن را براي نسل جوان و نوجوان در اين ايام‌الله بيان كرد. 
وي بيان داشت: تعميق بخشيدن به اركان اصلي نظام و انقلاب، تبيين نقش اساسي مردم در پاسداري و پيروزي انقلاب، تبيين بركات و دستاوردهاي انقلاب، تبيين ضرورت دشمن‌شناسي و استكبارستيزي از جمله مواردي است كه بايد مورد توجه باشد. 
صدفي تصريح كرد: برنامه‌هاي دهه فجر بايد با ايجاد فضاي شادابي و نشاط با توجه به ايام آخر ماه صفر همراه باشد. 
وي افزود: با توجه به اينكه اجراي قانون هدفمندي يارانه‌هاي در كشور آغاز شده و به عنوان يكي از بزرگ‌ترين طرح‌هاي كشور و دستاوردهاي اين نظام به شمار مي‌رود، در جريان برنامه‌هاي دهه فجر بايد به آن توجه داشته باشيم. 
به گزارش فارس، همايش طلايه‌داران انقلاب اسلامي با حضور ائمه جماعات، هيئت امنا،‌ مدير مسئولان كانون‌هاي فرهنگ هنري و فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت بسيج مساجد كرمان در تالار عماد شهر كرمان برگزار شد. 
انتهاي پيام/خ20/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

پنج شنبه 7 بهمن 1389  10:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها