0

اقدامات تبليغاتي براي براندازي انقلاب در دستور كار دشمنان است

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

اقدامات تبليغاتي براي براندازي انقلاب در دستور كار دشمنان است

 گروه استانها / حوزه کرمان

89/11/07 - 10:39
شماره:8911061442
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون اداره‌كل ارشاد كرمان:
اقدامات تبليغاتي براي براندازي انقلاب در دستور كار دشمنان است

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي اداره ‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان گفت: تهديدات امنيتي، تلاش در راستاي براندازي، جاسوسي و اقدامات رواني و تبليغاتي و تحقير فرهنگ اسلامي در دستور كار دشمنان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، وحيد محمدي شامگاه چهارشنبه در جمع چاپخانه‌داران كرمان اظهار داشت: همه ما در هر مسئوليت و جايگاهي كه براي خودمان داريم، در قبال مصونيت رواني جامعه و مقابله با جنگ نرم دشمن مسئول هستيم. 
وي با اشاره به شيوه‌هاي چند بعدي و طراحي شده معاندان نظام و اسلام افزود: شناخت مسائل و تحولات جامعه يكي از اصول است و بايد مراقبت كنيم تا ناخواسته در راستاي اهداف دشمنان حركت نكنيم. 
محمدي تصريح كرد: دهه فجر فرصت مناسبي براي بازخواني دستاورد‌هاي انقلاب اسلامي و همچنين اطلاع‌رساني ويژه در مورد توظئه‌هاي دشمنان اسلام و انقلاب است. 
وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در مورد تهاجم فرهنگي بيان كرد: معظم‌له در همان سال‌هاي پايان دفاع مقدس به اين نكته اشاره كردند كه از اين پس جنگ ما با دشمنان در قالب فرهنگ‌ها و باورهاست و امروز پس از گذشت چندين سال همه به اين باور رسيدند كه تهاجم فرهنگي و ناتوي فرهنگي به شكل گسترده‌اي عليه نظام جمهوري اسلامي در جريان است. 
معاون فرهنگي اداره‌ كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان بيان داشت: باور داريم و به وضوح مشخص است كه دشمن در چند بعد در حال طراحي و اجراي برنامه‌ها عليه ايران اسلامي است، تهديدات امنيتي، تلاش در راستاي براندازي، جاسوسي و اقدامات رواني و تبليغاتي و همچنين تحقير فرهنگ اسلامي در دستور كار دشمنان قرار دارد. 
محمدي افزود: رواج ديدگاه‌ها و تفكرات غربي در جامعه اسلامي و شبهه‌افكني در باورها و اعتقادات ابعادي است كه دشمن از اين طريق به جنگ همه‌جانبه عليه نظام اسلامي ايران پرمي پردازد. 
وي گفت: صنعت چاپ يكي از صنايهع مهم در سطح جهاني است و بدون وجود اين صنعت بشر ناتوان از رشد و پويايي است و صنعت چاپ در خدمت انديشه، تفكر علم و فرهنگ است، بنابراين دست‌اندكاران و فعالان اين حوزه اثر‌گذار بايد صاحب ويژگي‌هاي ممتاز و منحصري باشند. 
محمدي خاطر‌نشان كرد: صنعت چاپ استان كرمان پيشرفت‌هاي قابل توجهي دارد، امام هنوز ظرفيت‌هاي نامكشوف زيادي پيش رو داريم و به نظر مي‌رسد، براي رسيدن به نقطه هدف و تعيين‌شده بايد تلاش‌ها و فعاليت‌ها را در اين بخش بيشتر كنيم. 
انتهاي پيام/غ20/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

پنج شنبه 7 بهمن 1389  10:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها