0

آدم‌ فضايي‌ها در مزارع اندونزي!

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

آدم‌ فضايي‌ها در مزارع اندونزي!

«گانتور پور وانتو» رييس دهكده‌اي در اندونزي در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور تصريح كرد: اين حلقه‌ها و اشكال، شبيه به گل و گياه است و در اكثر شاليزارهاي منطقه «سلمان» يافت مي‌شود.

رسانه‌هاي دولتي اندونزي اعلام كردند كه در پي وجود حلقه‌ها و اشكال مختلف در مزارع برنج اين كشور، مردم به حضور آدم‌هاي فضايي اعتقاد پيدا كردند!به گزارش ايسنا، «گانتور پور وانتو» رييس دهكده‌اي در اندونزي در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور تصريح كرد: اين حلقه‌ها و اشكال، شبيه به گل و گياه است و در اكثر شاليزارهاي منطقه «سلمان» يافت مي‌شود.
اين مقام مسئول در ادامه به خبرگزاري فرانسه خاطر نشان كرد: در يك هفته گذشته تعداد زيادي از اين اشكال و حلقه‌ها بر روي مزارع و شاليزارهاي اين منطقه و چند ناحيه همجوار شكل گرفته‌اند. مردم احتمال مي‌دهند كه اين اشكال را آدم‌هاي فضايي بر روي شاليزارهايشان به وجود آورده‌اند.به گزارش ايسنا، بر اساس اعلام دپارتمان كشاوزي اين كشور، تاكنون در 70متر از اين اراضي اين اشكال به وجود آمده‌اند. با اين حال، تاكنون علت به وجود آمدن اين حلقه‌ها و مشخص نشده است.

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
پنج شنبه 7 بهمن 1389  6:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها