0

هيچ عذري براي كندي احداث مسكن مهر پذيرفته نيست

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

هيچ عذري براي كندي احداث مسكن مهر پذيرفته نيست

  احمد كمالي عصر چهارشنبه در جلسه كارگروه مسكن اردكان اظهار داشت: پروژه مسكن مهر از طرح‌هاي بسيار خوب دولت نهم و دهم است و نبايد به دلايل قابل حل، متوقف شود يا روند آن با كندي پيش برود. 
وي با ابراز خرسندي از شتاب اخيري كه در روند ساخت واحدها در شهرهاي اردكان و احمدآباد صورت گرفته است، خواستار تداوم اين سرعت شد و افزود: در صورت تكرار روند كند قبلي، هيئت مديره را تعويض خواهيم كرد. 
رئيس كارگروه مسكن شهرستان اردكان با اشاره به خدمات موثري كه از سوي ادارات آب، برق، گاز و مخابرات براي تامين زيرساخت‌هاي پروژه صورت گرفته است، بيان داشت: با توجه به اينكه مشكلات اوليه برطرف شده و ساخت و ساز در مرحله مطلوبي است، براي توقف يا كندي فعاليت هيچ‌گونه عذر و بهانه‌اي پذيرفته نخواهد بود. 
كمالي در مورد هزينه مازادي كه به دليل شرايط نامطلوب زمين مسكن مهر اردكان در ابتداي كار به اين پروژه تحميل شده است نيز با استناد به قول پرداخت اين هزينه از اعتبارات وزارت مسكن عنوان كرد: اين موضوع را در ديداري كه هفته آينده با وزير مسكن خواهيم داشت، پيگيري خواهيم كرد. 
فرماندار اردكان در مورد تغييري كه در وضعيت فاز دوم پروژه مسكن مهر در سراسر كشور با برنامه‌ريزي وزارتخانه اتفاق افتاده است، بر استرداد مبالغ دريافتي از متقاضيان شهرستان اردكان تاكيد كرد و اظهار داشت: با توجه به برنامه وزارت مسكن، فاز دوم ساخت خانه‌هاي مهر قرار است از طريق انعقاد قرارداد سه جانبه في مابين بانك مسكن، مسكن و شهرسازي و انبوه‌ساز اجرايي شود كه به همين دليل مبالغ دريافتي از متقاضيان از سوي اداره تعاون به افراد مسترد شده و ثبت‌نام فاز دوم از طريق مسكن و شهرسازي انجام و ظرف 20روز آينده عمليات ساخت اين مرحله آغاز مي‌شود. 
كمالي ادامه داد: البته براي ثبت‌نام مرحله دوم، افرادي كه قبلا از طريق مجموعه تعاون ثبت‌نام شده‌اند در اولويت قرار دارند. 
وي همچنين از آغاز پروژه مسكن مهر در شهر عقدا خبر داد و گفت: در صورت استقبال متقاضيان واجد شرايط، پس از حل مشكل زمين از طريق بنياد مسكن و مسكن و شهرسازي، كلنگ اين پروژه در عقدا هم به زمين مي‌خورد. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  1:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها