0

برگزاري دوره آموزش احكام ويژه اصناف اردبيل

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

برگزاري دوره آموزش احكام ويژه اصناف اردبيل

 علي دژباني عصر چهارشنبه در نشست با اعضاي جامعه اصناف اردبيل اظهار داشت: پيرو نشست مشترك با اصناف اردبيل و براساس تفاهم مابين وزارت بازرگاني و سازمان تبليغات اسلامي كشور يك نسخه از تفاهم مزبور به سازمان بازرگاني استان اردبيل ارسال شده و در حال تعامل و بررسي زمينه‌هاي همكاري، نحوه برگزاري دوره‌هاي آموزشي احكام و اخلاق براي اصناف مختلف و متقاضيان پروانه كسب هستيم كه بعد از حصول نتيجه دوره‌هاي آموزشي مكاسب برگزار مي‌شود. 
وي سرفصل‌هاي آموزشي تهيه و تدوين شده براي دوره‌هاي آموزشي اصناف و كسبه را شامل عقايد، اخلاق و احكام كسب و تجارت در چهار بخش اصول اعتقادي شامل توحيد و نظام توحيدي، كليات كسب، آداب و اخلاق كسب و تجارت و احكام شرعي عنوان كرد و افزود: براي تدريس اين سرفصل‌ها از اساتيد مجرب استفاده مي‌شود. 
مسئول آموزش و پژوهش اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل افزود: دوره‌ها به دو صورت حضوري و غيرحضوري برگزار خواهد شد و طبق ماده 30 آيين‌نامه اجرايي صدور پروانه كسب در شهرها و روستاها تمامي متقاضيان دريافت پروانه كسب ملزم به گذراندن 10 ساعت دوره آموشي عمومي هستند. 
دژباني گفت: شركت در اين دوره‌ها الزامي بوده و گواهي مربوطه يكي از مدارك مورد نياز به منظور دريافت پروانه كسب در كليه رسته‌هاي صنفي است. 

10750403264581828474.jpg

پنج شنبه 7 بهمن 1389  1:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها