0

صهیونیستها عامل شکاف بین دولت و مردم جمهوری آذربایجان هستند

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

صهیونیستها عامل شکاف بین دولت و مردم جمهوری آذربایجان هستند

صهیونیستها ادامه حیات نامشروع خود را در گرو نفوذ بر دولتهای اسلامی و جلوگیری از پیوند این دولتها با مردم مسلمان می دانند.

دکتر فرهنگی در نشست بررسی ممنوعیت حجاب در جمهوری آذربایجان با اشاره به مراسم روز عاشورا در استانبول ترکیه و سخنرانی اردوغان در این مراسم یاد آور شد « همانگونه که نخست وزیر ترکیه در این مراسم گفت تنها راه نجات ملتها در گرو تداوم راه امام حسین است ،سوال اینست چرا در ترکیه که اکثرا برادران سنی مذهب در آنجا زندگی می کنند این واقعیت درک شده لیکن در جمهوری آذربایجان که اکثریت مردم آن را شیعیان تشکیل می دهند هنوز مقابله با اعتقادات اسلامی در جریان است، درک این واقعیت در جمهوری آذربایجان یک انتظار تاریخی و اعتقادی است و ما انتظار داریم که دولت جمهوری آذربایجان به ویژه آقای الهام علی اف به این مهم توجه نموده و برای گسترش روابط همه جانبه با ایران برنامه ریزی کند».

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی آران،دکتر فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروزه مذهب حتی در اروپا جایگاه خود را باز یافته است از اقدام دولت جمهوری آذربایجان در پیگیری سیاست شکست خورده و به تاریخ پیوسته دشمنان اسلام انتقاد کرد و دولت جمهوری آذربایجان را به تعامل با مردم خود فراخواند. ایشان با بیان اینکه در اربعین حسینی امسال محدودیتهای زیادی برای عزادرای مردم شیعه جمهوری آذربایجان ایجاد شده است،افزود:«این موضوع حاکی از شکاف بین دولت و مردم جمهوری آذربایجان است که صهیونیستها در ایجاد این شکاف و نیز در ایجاد تفرقه بین دولتهای اسلامی با دولت جمهوری آذربایجان نقش اساسی دارند، چرا که آنها ادامه حیات نامشروع خود را در گرو نفوذ بر دولتهای کشورهای اسلامی و جلوگیری از پیوند این دولتها با مردم مسلمان می دانند».

دکتر فرهنگی در پایان ابراز امیدواری نمود همانطوری که مردم ترکیه توانستند با ایستادگی در مقابل سیاست صهیونیستها و نیز قوانین ضد اسلامی ، دولت ترکیه را با خود همراه نمایند مردم جمهوری آذربایجان نیز بتوانند اراده خویش را که تحقق احکام الهی و جلوگیری از نفوذ صهیونیستها در کشورشان می باشد محقق سازند.

شایان توضیح است نشست بررسی ممنوعیت حجاب در جمهوری آذربایجان روز دوشنبه با حضور جمعی از اصحاب رسانه تبریز در موسسه فرهنگی آران برگزار گردید.

پنج شنبه 7 بهمن 1389  12:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها