0

كتابخانه‌هاي فني و حرفه‌اي كردستان مشاركتي مي‌شوند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

كتابخانه‌هاي فني و حرفه‌اي كردستان مشاركتي مي‌شوند

 فريد بايزيدنژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج‌ از انعقاد تفاهمنامه همكاري في مابين اداره‌ كل آموزش فني و حرفه‌اي استان كردستان و اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي اين استان خبر داد و اظهار داشت: اين تفاهمنامه به منظور افزايش سطح آگاهي، ارتقاي فرهنگ كتابخواني و شويق و ترغيب كارآموزان به مطالعه منعقد شده است. 
به گفته وي‌ عضويت نيم‌بها كارآموزان و كاركنان آموزش فني و حرفه‌اي استان در كتابخانه‌هاي عمومي سطح شهرهاي استان، مشاركت در تامين منابع كتابخانه‌اي، نرم‌افزار، تجهيزات، خدمات آموزشي كتابداري و در اختيار قرار دادن سالن‌هاي كنفرانس و اجتماعات براي اجراي برنامه‌ها و سمينارهاي مشترك از جمله مفاد اين تفاهمنامه است. 
معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ريزي فني و حرفه‌اي كردستان تصريح كرد: برگزاري مسابقات كتابخواني و فراهم كردن شرايط لازم براي استفاده بهينه از امكانات موجود در كتابخانه‌هاي عمومي استان از ديگر مفاد اين تفاهمنامه است. 
بايزيدنژاد خاطرنشان كرد: بر اساس اين تفاهمنامه اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان موظف است كه كتابخانه‌هاي وابسته به اداره آموزش فني و حرفه‌اي در استان را به كتابخانه‌هاي مشاركتي تبديل كند.

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها