0

20 بهمن؛ هيئت واليبال گيلان مجمع برگزار مي‌كند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

20 بهمن؛ هيئت واليبال گيلان مجمع برگزار مي‌كند

 سعيد رحمت‌سميعي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاري مجمع واليبال اين استان اظهار داشت: مجمع هيئت واليبال گيلان 20 بهمن جاري پس از بازي تيم واليبال داماش گيلان مقابل ارتعاشات صنعتي برگزار مي‌شود. 
وي با بيان اينكه مسائل و مشكلاتي در واليبال گيلان وجود داشت، افزود: تيم واليبال داماش دور رفت مسابقات خود را در تهران و به دور از تماشاگران مشتاق گيلاني برگزار كرد. 
رحمت‌سميعي ادامه داد: طبق مذاكراتي كه با فدراسيون، مسئولان استان و باشگاه داماش انجام شد مقرر شده تا از اين پس ديدارهاي داماش در سالن كارگران رشت برگزار شود. 
وي درباره آخرين وضعيت سالن تختي رشت، بيان داشت: كف‌پوش سالن تختي سال گذشته توسط باشگاه داماش با اعتبار 40 ميليون تومان تعويض شد و قابل استفاده است و هرگونه شايعه در باره نا مناسب بودن كف اين سالن صحيح نيست. 
سرپرست هيئت واليبال گيلان با اشاره به اينكه مشكلات تاسيسات سالن شامل نور، گرمايشي و سرمايشي توسط تربيت‌بدني اصلاح شده است، افزود: با كمك مسئولان استان مشكلي در اين زمينه وجود ندارد. 
وي عنوان داشت: سالن تختي رشت در حقيقت يك سالن اختصاصي واليبال است كه براي آموزش واليبال در رده‌هاي سني مختلف استفاده مي‌شود. 
رحمت‌سميعي با بيان اينكه در زمان اوقات فراغت هيئت واليبال سالن تختي در اختيار ديگر هيئت‌هاي ورزشي قرار مي‌گيرد، تصريح كرد: اين سالن با ترك تشريفات به هيئت واليبال واگذار شده است. 
به گفته وي، يك سوم درآمد اين سالن در اختيار كل هيئت‌هاي استان قرار مي‌گيرد و يك سوم آن براي ورزش بانوان هزينه مي‌شود. 
سرپرست هيئت واليبال گيلان با اشاره به اقدام‌هاي انجام شده توسط اين هيئت، خاطرنشان كرد: برگزاري شش كلاس مربيگري و داوري كه بيش از سهميه گيلان بود و با موافقت فدراسيون انجام شد، در 10 سال اخير بي‌سابقه بوده است. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها