0

برگزاري مراسم استقبال و تشييع جنازه شهيد خالقي

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

برگزاري مراسم استقبال و تشييع جنازه شهيد خالقي

 در اربعين حسيني مراسم استقبال، وداع و تشييع جنازه شهيد محمد‌علي خالقي در سيرجان با حضور انبوه عزاداران سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) برگزار شد. 
اين مراسم با شعارهاي برادر شهيدم شهادت مبارك،خامنه‌اي رهبر است وارث پيغمبر است، و حسين حسين شعار ماست شهادت افتخار ماست، از جلو بازار و ميدان بازار سيرجان آغاز شد و سپس حجت‌الاسلام سيدمحمود حسيني امام جمعه سيرجان در سخناني با تشريح مقام شهادت در اسلام و بهترين پاداشي كه خداوند به شهدا مي‌دهد، عنوان كرد: اسلام با خون به ثمر رسيده و با خون شهدا قدرت و نيرو مي‌گيرد و شهادت مدال افتخار مسلمانان و امت اسلام است. 
اين مراسم با مرثيه‌سرايي و اجراي برنامه هيئت‌هاي عزاداري به مناسبت اربعين حسيني همراه بود و بر پيكر شهيد نماز خوانده شد و تا گلزار شهدا تشييع و به خاك سپرده شد. 
همچنين شب گذشته مراسم وداع با شهيد خالقي در مسجد جامع بازار سيرجان با حضور گسترده مردم برپا شد، در اين مراسم مديركل اوقاف و امور خيريه استان كرمان شهدا را چراغ فروزنده هدايت و سعادت در جامعه عنوان كرد و گفت: مقام شهادت مقام معامله با خداست و شهيد آن قدر اجر و پاداش دارد كه همه اوليا و انبيا مرگ خود را شهادت در راه خدا مي‌خواستند. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها