0

موزه هولوكاست اسرائيل صفحه فارسي در يوتيوب ايجاد كرد

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

موزه هولوكاست اسرائيل صفحه فارسي در يوتيوب ايجاد كرد

 گروه ديپلماسي عمومي و ارتباطات استرات‍ژيك / حوزه خاورميانه

89/11/04 - 09:43
شماره:8911040141
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
موزه هولوكاست اسرائيل صفحه فارسي در يوتيوب ايجاد كرد

خبرگزاري فارس: "يادواشيم "، موزه هولوكاست در اسرائيل به منظور مقابله با تلاشهاي ايران براي افشاي حقايق هولوكاست اقدام به ايجاد صفحه فارسي در يوتيوب كرد.

به گزارش خبرنگار ديپلماسي عمومي خبرگزاري فارس، "يادواشيم " موزه هولوكاست در اسرائيل روز گذشته صفحه‌اي فارسي را در شبكه اشتراك فيلم يوتيوب راه‌اندازي كرد. يادواشيم هدف از اين اقدام را دسترسي جهاني به اطلاعات معتبر درباره هولوكاست عنوان كرده است. 

"آونر شالو " از اعضاي هيت مديره موزه هولوكاست در اين خصوص گفت: زماني كه شاهد اين همه اطلاعات اشتباه درباره هولوكاست هستيم احساس وظيفه مي‌كنيم تا حقايق هولوكاست را براي دسترسي مردم جهان به اشتراك بگذاريم. 

ايجاد اين صفحه فارسي در يوتيوب در حالي صورت مي گيرد كه تنها فيلم منتشر شده در اين صفحه در واقع تصاوير مونتاژ شده‌اي است كه روايتي داستان مانند از افسانه هولوكاست توسط گوينده‌اي به زبان فارسي روي تصاوير پخش مي‌شود. 

موزه هولوكاست مدعي شده است كه هدف ايجاد صفحه فارسي در يوتيوب به منظور ارائه اطلاعات معتبر صورت گرفته است، در حالي كه هرگونه مخالفت با هولوكاست يا تحقيقات در باره درست يا غلط بودن آن را در اروپا و آمريكا جرم تلقي مي شود و حتي زماني كه "محمود احمدي‌نژاد "، رئيس جمهور ايران در سخناني اعلام كرد كه بايد درباره هولوكاست تحقيقات تاريخي صورت گيرد وي را طي تبليغات گسترده در رسانه هاي غربي به يهود‌ستيزي متهم كردند. 

انتهاي پيام/ص

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها