0

برگزاري نشست كارگروه تعميق فرهنگ حجاب و عفاف‌

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

برگزاري نشست كارگروه تعميق فرهنگ حجاب و عفاف‌

مسئول امور فرهنگي بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل از برگزاري نشست كارگروه تعميق فرهنگ حجاب و عفاف در اردبيل خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سارا حقي در نشست با بانوان فرهيخته اردبيل اظهار داشت: با توجه به اهميت موضوع حجاب و عفاف در جامعه به ويژه در حوزه بانوان تشكيل اتاق فكر در راستاي عملياتي كردن اهداف و راهكارهاي تعميق فرهنگ حجاب و عفاف از ضروريات فعاليت‌هاي فرهنگي استان است.
وي گفت‌: طبق مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي شرح وظايف دستگاه‌ها در اين نشست تبيين خواهد شد.
مسئول امور فرهنگي بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل افزود: در نشست كارگروه تعميق فرهنگ حجاب و عفاف نمايندگان تام‌الاختيار دستگاه‌هاي دولتي در امور بانوان اعم از صدا و سيما، نيروي انتظامي، دانشگاه محقق، دانشگاه آزاد، نيروي مقاومت بسيج، آموزش و پرورش، حوزه علميه خواهران، ستاد امر به معروف و نهي از منكر، ستاد اقامه نماز، سازمان ملي جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامي، اداره بازرگاني، امور اقتصادي و دارايي، ارتباطات و فناوري، تربيت بدني، شوراي فرهنگ عمومي، شهرداري، دانشگاه علوم پزشكي و مؤسسه مردم نهاد سفيران كوثر حضور خواهند داشت.
حقي در بخش ديگري از سخنان خود حضور بانوان فعال فرهنگي در عرصه‌هاي مختلف اجتماعي در استان را بسيار مهم ارزيابي كرد و اظهار داشت: اين بانوان نقش تأثيرگذار و مهمي در ساخت فرهنگي استان دارند.
وي به فرا رسيدن اربعين حسيني اشاره كرد و افزود: زنان ما بايد با اقتدا به اسوه بانوان عالم پيام‌رسان عزت و آزادگي در عصر خود باشند و كمترين كوتاهي و قصوري در ترويج پيام‌هاي الهي و اسلامي از خود نشان ندهند.
مسئول امور فرهنگي بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: زينب (س) نمونه و اسوه‌اي كامل براي اين زنان است و تمام بانوان جامعه بايد از علم بي‌پايان و وارستگي شخصيتي اين حضرت بهره‌مند شوند.
حقي در پايان گفت: اين نشست نهم بهمن‌ماه در سالن اجتماعات اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل برگزار مي‌شود و انتظار داريم بانوان ما به طور شايسته و مجهز به علوم ديني در اين نشست شركت كنند.
چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها