0

شايعه فرار خانواده مبارك از مصر به لندن قوت گرفت

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

شايعه فرار خانواده مبارك از مصر به لندن قوت گرفت

 گروه بين الملل / حوزه خاورميانه

89/11/06 - 13:46
شماره:8911060754
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
شايعه فرار خانواده مبارك از مصر به لندن قوت گرفت

خبرگزاري فارس: پس از تظاهرات هزاران نفري مردم مصر در اعتراض به دولت اين كشور، برخي گزارش‌هاي خبري اعلام كردند كه خانواده رئيس جمهوري اين كشور مصر را ترك كرده است.

به گزارش فارس، پايگاه خبري مجله اخبار العرب كه در آمريكا منتشر مي‌شود، به نقل از منابع كاملا آگاه گزارش كرد كه در پي تظاهرات‌هاي مردم مصر در چند روز گذشته عليه دولت، خانواده مبارك بعدازظهر روز گذشته مصر را ترك كرده‌اند. 

بنا بر اين گزارش، منابع مطلع و نزديك به دفتر رياست جمهوري مصر اعلام كردند كه جمال مبارك فرزند حسني مبارك رئيس جمهوري مصر و نامزد احتمالي انتخابات سال آينده رياست جمهوري مصر، كشور را با هواپيماي اختصاصي به همراه همسر و دخترش به مقصد لندن پايتخت انگليس ترك كرده است. 

اخبار العرب افزود: پايگاه هوايي كه جمال مبارك از آنجا مصر را ترك كرد، ساعت 10 صبح ميزبان هواپيماي اختصاصي احمد عز بود و دو ساعت پس از آن 2 خودرو حامل 97 چمدان بسيار بزرگ و 36 صندوق به پايگاه رسيدند و وسايل بدون تشريفات امنيتي و مستقيما به هواپيمان منتقل شد. در ساعت 11و نيم جمال به همراه همسر و فرزند خود به پايگاه رسيدند و هواپيما راس ساعت 14 و 15 دقيقه بعدازظهر به مقصد لندن پرواز كرد. 

اين پايگاه خبري مدعي شد كه مقامات فرودگاه اعلام كردند كه روز گذشته براي بازرسي مجدد 59 بسته حاوي طلا و ارز كه در راه خروج از مصر به مقصد هلند بود اعلام حالت فوق‌العاده كردند. 

بنا بر اين گزارش، اين بسته‌ها زماني لو رفت كه كادر خدماتي فرودگاه و باربران اعلام كردند كه دو كيسه به هنگام حمل آنان پاره شده است و وسايل محتوي آن كه 59 بسته طلا و ارز بوده است، آنها را غافلگير كرده است كه پس از آن به مقامات فرودگاه مسئله را گزارش كرده‌اند. 

مردم مصر روز گذشته در تظاهراتي بي‌سابقه با آمدن به خيابان‌هاي شهرهاي مختلف مصر، خواستار كناره‌گيري حسني مبارك از قدرت شدند. 

انتهاي پيام/++

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها