0

مردم مصر: نيروهاي امنيتي به ملت بپيوندند

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

مردم مصر: نيروهاي امنيتي به ملت بپيوندند

 گروه بين الملل / حوزه خاورميانه

89/11/06 - 13:48
شماره:8911060548
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
مردم مصر: نيروهاي امنيتي به ملت بپيوندند

خبرگزاري فارس: دستگاه‌هاي امنيتي مصر براي مقابله با راهپيمايي‌هاي اعتراض آميز مردم اين كشور به زور متوسل شدند و رژيم حسني مبارك درباره ادامه اين اعتراض‌ها بشدت هشدار داد.

به گزارش فارس به نقل از شبكه تلويزيوني الجزيره، با وجود كشته شدن چهار مصري در پي راهپيمايي‌هاي اعتراض آميز روز گذشته در مصر هزاران معترض مصري اعلام كردند، همچنان و تا تحقق خواسته‌هاي خود به راهپيمايي و اعتصاب ادامه مي‌دهند و براي دومين روز متوالي ميدان آزادي قاهره واقع در مركز اين شهر شاهد حضور هزاران معترض مصري براي براندازي رژيم مبارك است. 

نيروهاي امنيتي مصر براي جلوگيري از تجمع معترضان مصري از گاز اشك‌آور و آب‌پاش و گلوله‌هاي پلاستيكي استفاده كردند و به اعتقاد كارشناسان از زمان به قدرت رسيدن حسني مبارك، اين كشور تاكنون شاهد چنين اعتراضات و راهپيمايي‌ها نبوده كه خواستار بركناري مبارك از قدرت باشد. 

اين درحالي است كه گزارش شده در برخي مناطق نيروهاي امنيتي با معترضان همراه شدند و ميان آنها آب و غذا رد و بدل شد و راهپيمايان با سر دادن شعارهايي هم‌چون "شما مزدور مبارك نيستيد " از نيروهاي امنيتي خواستند به آنها ملحق شوند. 

در همين راستا شركت "تويتر " نيز اعلام كرد، از روز گذشته خدمات الكترونيكي و اينترنتي اين شركت جهت ارائه به كاربرانش در مصر قطع شده است تا كاربران مصري نتوانند خواسته‌هاي خود در اين پايگاه ثبت و آن را به گوش جهانيان برسانند. 

انتهاي پيام/++

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها