0

تحصن شهروندان اردني در اعتراض به افزايش كلوپ‏هاي شبانه

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

تحصن شهروندان اردني در اعتراض به افزايش كلوپ‏هاي شبانه

 گروه بين الملل / حوزه خاورميانه

89/11/06 - 15:46
شماره:8911061048
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
تحصن شهروندان اردني در اعتراض به افزايش كلوپ‏هاي شبانه

خبرگزاري فارس: صدها شهروند اردني با تحصن در برابر مقر اتحاديه هاي صنفي اين كشور خواستار بسته شدن كلوپ‏هاي شبانه از خيابان هاي "مكه " و مدينه " در شهر "امان " شدند.

به گزارش فارس، شركت كنندگان در اين تحصن از دولت اين كشور خواستند كه در راستاي عمل به تعاليم دين مبين اسلام و نيز جهت حفظ سلامت شهروندان، كلوپ‏هاي شبانه اين كشور به ويژه كلوپ‏هاي موجود در خيابان هاي مكه و مدينه شهر "امان " را به دليل قدسيت نام اين دوخيابان هرچه زودتر ببندند. 

"عبدالهادي فلاحات " رئيس اتحاديه هاي صنفي اردن در همين راستا خواستار توقف صدور مجوز راه اندازي چنين اماكني و بستن هرچه سريع‏تر آن‏ها شد. 

وي تصريح كرد: سرزميني كه صدها شهيد در راه دين داده، جايز نيست وجود اماكن فروش خمر و يا باشگاه‏ها و كلوپ‏هاي شبانه كه كاري جز گسترش فسق، فجور و فحشا انجام نمي دهند آن را آلوده كنند. 

"ماجد طباع " رئيس اتحاديه مهندسين اردن نيز در اين زمينه گفت: متسفانه محلات فروش خمر و كلوپ‏هاي شبانه در خيابان در خيابان‏هاي مكه و مدينه شهر "امان " روز به روز در حال افزايش است و اين دو خيابان نام پاك ترين اماكن زمين يعني مكه و مدينه را به خود اختصاص داده اند. 

"علي ابو سكر " رئيس مجلس شوراي حزب جبهه عمل اسلامي اردن نيز اعلام كرد وقت آن رسيده تا دولت در اين زمينه اقدامي جدي صورت دهد و چنين اماكني را در دو خيابان مكه و مدينه ببندد. 

بحث گسترش اماكن فساد در اردن چند وقتي است كه باعث خشم و نارضايتي شهروندان اين كشور شده و حتي وزير اوقاف و مفتي اعظم اين كشور نيز خواستار رسيدگي به اين مساله شده اند. 

انتهاي پيام/.++

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها