0

تعرفه‌های مخابراتی امسال تغییر نمی‌کند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

تعرفه‌های مخابراتی امسال تغییر نمی‌کند

 معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بررسی بسته پیشنهادی شرکت مخابرات برای تغییر تعرفه های تلفن ثابت و موبایل گفت: این پیشنهاد در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال بررسی است اما به طور قطع قیمتها تا پایان امسال تغییر نخواهد داشت.

جزئیات بسته پیشنهادی مخابرات برای تغییر قیمت

شرکت مخابرات ایران اوایل تابستان امسال پیشنهاد تغییر قیمت مکالمات تلفن ثابت و موبایل را در قالب بسته پیشنهادی به سازمان تنظیم مقررات ارائه داد که طبق گفته مدیرعامل مخابرات در این بسته کاهش تعرفه موبایل بین استانی درنظر گرفته شده است.

صابر فیضی در این باره به مهر گفته بود که در این بسته پیشنهادی چندین تعرفه متغیر با توجه به زمان و مکان برای مشترکان تلفن ثابت و موبایل درنظر گرفته شده که در صورت موافقت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام خواهد شد.

به گفته وی در برخی از موارد این بسته پیشنهادی افزایش تعرفه تلفن ثابت را خواستار شدیم اما در بخش تلفن همراه سیاست کاهش تعرفه بخصوص در مکالمات بین استانی مدنظر است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران عادلانه کردن نرخ‌های مخابراتی را از اهم برنامه‌های سال جاری این شرکت برشمرد و گفت: تغییر نرخ خدمات مخابرات به معنای افزایش آن نیست.

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  9:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها