0

افزایش آمار خودکشی و افسردگی در انگلیس

 
Nabeghe0912
Nabeghe0912
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 675
محل سکونت : قم

افزایش آمار خودکشی و افسردگی در انگلیس

 

روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس از افزایش خودکشی و افسردگی در این کشور خبر داد.

این روزنامه چاپ انگلیس در گزارشی به قلم "نایجل موریس" در پایگاه اینترنتی خود نوشت در پی بحران مالی در انگلیس میزان خودکشی و افسردگی در این کشور به عنوان هزینه انسانی این وضع به شکلی بی سابقه ای رو به افزایش است.

نشانه های هشداردهنده درباره تشدید احساسات منفی شهروندان انگلیسی در حالی منتشر شده است که دولت دیوید کامرون اعلام کرده است قصد دارد با تدوین معیارهایی میزان احساس خوبی و شادمانی در میان مردم انگلیس را اندازه گیری کند.

ایندیپندنت نوشت، در چهار سال گذشته میزان خودکشی در انگلیس کاهش یافته بود اما اخیرا و در پی بحران مالی در این کشور بار دیگر میزان خودکشی تشدید شده است.

یکی از مقام های وزارت بهداشت انگلیس هم هشدار داده است که دولت این کشور معتقد است همچنان که صف های متقاضیان برای دریافت کمک های مالی و غذایی در انگلیس طولانی تر می شود شاهد افزایش میزان خودکشی و بیماری های روانی در این کشور خواهیم بود.

تعداد خودکشی در انگلیس در سال دو هزار و هشت از سیصد و بیست و نه نفر به پنج هزار و هفتصد و شش نفر رسید؛ این درحالی است که از سال هزار و نهصد و نود وهشت تعداد خودکشی در انگلیس روند رو به رشد نداشته است.

میزان خودکشی درمیان مردان در انگلیس در سال دو هزار هشت به حدود 7/17 درصد در هر صدهزار نفر رسید.

حدود چهارصد و بیست و هفت هزار نفر مرد و زن در انگلیس اعلام کرده اند؛ پارسال افسردگی و مشکلات ناشی از آن باعث شده است نتوانند وظایف محوله را به خوبی انجام دهند.

تعداد افراد مبتلا به افسردگی در انگلیس پارسال در مقایسه با سال پیش از آن حدود پانزده هزار نفر افزایش یافته است.

 

ای که در رنج و عذابی!تو آنگاه رستگاری که با ذات و هویت خویش یکی شوی!

چهارشنبه 6 بهمن 1389  8:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها