0

تظاهرات مردمي در مصر، صهيونيست‌‌ها را نگران كرد

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

تظاهرات مردمي در مصر، صهيونيست‌‌ها را نگران كرد

 گروه بين الملل / حوزه آفريقا

89/11/06 - 18:18
شماره:8911061179
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
تظاهرات مردمي در مصر، صهيونيست‌‌ها را نگران كرد

خبرگزاري فارس: معاون نخست‌وزير رژيم صهيونيستي در نخستين واكنش به اعتراض‌هاي مردمي مصر عليه سياست دولت اين كشور نسبت به اين ناآرامي‌ها و روابط آينده قاهره و تل‌آويو ابراز نگراني كرد.

به گزارش فارس به نقل از شبكه خبري "المحيط "، "سيلوان شالوم " گفت كه اسرائيل به دقت تحولات در مصر را پيگيري مي‌كند و اميدوار است كه مسئولان مصري حقوق و آزادي شهروندان را اعطا و نيز روابط بسيار خوب با اسرائيل كه تاريخ آن به بيش از 30 سال بازمي‌گردد، حفظ كنند. 

وي افزود: شكي نيست كه اوضاع مصر ساده نيست اما ناآرامي‌هايي كه در حال حاضر چند كشور عربي با آن مواجه هستند ارتباطي به منازعه اسرائيلي-فلسطيني ندارد. 

وي در ادامه تاكيد كرد: همواره گفته شده است كه تا زمانيكه منازعه فلسطيني-اسرائيلي حل‌وفصل نشود، منطقه روي ثبات را به خود نخواهد ديد اما اكنون تونس، لبنان، سودان و مصر بي‌ثبات شده است و هيچ ارتباطي نيز به اين منازعه ندارد. 

اين در حالي است كه "بنيامين بن اليعازر " وزير بازرگاني و صنايع رژيم صهيونيستي ناآرامي‌هاي مصر را كم‌اهميت قلمداد كرد و گفت: رژيم مصر واقعا قدرتمند و با ثبات است و از حمايت ارتش، دستگاه‌هاي امنيتي و اطلاعاتي برخوردار است و هيچ گونه احتمال انقلاب در آن وجود ندارد. 

در جريان تظاهرات گسترده مردمي مصر عليه سياست‌هاي "حسني مبارك " تاكنون چهار شهروند مصري از جمله يك افسر امنيتي كشته شدند. 

انتهاي پيام/++ 

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  8:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها