0

بانوان در جنگ نرم هوشيار باشند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

بانوان در جنگ نرم هوشيار باشند

 عبدالسلام كريمي عصر امروز در جلسه كميسيون بانوان شهرستان ديواندره با بيان اين خبر اظهارداشت: حضور زنان در تمامي صحنه‌هاي انقلاب اسلامي اعم از شكل‌گيري، دفاع مقدس و تداوم انقلاب اسلامي نقشي ويژه و خاص به آنان بخشيده است به‌طوري كه مي‌توان گفت اگر حضور پر رنگ آنان نبود كشور دچار مشكلات فراواني مي‌شد. 
وي افزود: زنان شهرستان ديواندره نيز همگام با زنان كشور در كليه صحنه‌ها حضوري فعال داشته‌اند و امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته در گراميداشت ايام‌الله دهه فجر با برنامه‌هاي متنوع حضور پيدا مي‌كنند. 
وي خاطرنشان كرد: بدون شك انقلاب اسلامي ايران با حمايت و پشتيباني مردمي به پيروزي رسيد كه با توكل به خداوند متعال و به فرمان معمار بزرگ انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) در راه رسيدن به اين انقلاب و تحقق اهداف اسلامي گام برداشتند. 
فرماندار شهرستان ديواندره با اشاره به اينكه امروز هدف دشمن ضربه زدن به ايران اسلامي و كمرنگ كردن ارزش‌هاي ديني و اسلامي است، ادامه داد: اتحاد و يكپارچگي مردم و حضور ضابطه‌مند زنان در تمامي عرصه‌هاي جامعه مي‌تواند بزرگترين مانع براي رسيدن دشمنان به اهداف شوم آنها باشد. 
عبدالسلام كريمي ادامه داد: امروز دشمنان با به‌كاربردن ابزارهاي نرم به دنبال رسيدن به اهدافشان هستند و در اين راستا تمامي آحاد جامعه به ويژه زنان و دختران را هدف قرار داده‌اند. 
وي خواستار هوشياري زنان جامعه در برابر توطئه نرم دشمنان شد و بيان داشت: اگر امروز مي‌بينيم كه زنان ما به سمت پيشرفت در زمينه‌هاي مختلف رسيده‌اند به دليل شناخت جايگاه زنان در جامعه و ارزشي است كه دين اسلام براي زنان قائل شده است. 
فرماندار شهرستان ديواندره در پايان سخنان خود اضافه كرد: همچنين نقش زنان ايران در دفاع مقدس عليه رژيم صدام و استكبار جهاني و در پيشرفت و سازندگي كشور، در علم و فرهنگ و در تربيت جوانان مومن مستقل و آزاد انديش، بسيار با ارزش و مهم و يگانه است. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها