0

انجمن نخبگان بسيج در بافق راه‌اندازي شد

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

انجمن نخبگان بسيج در بافق راه‌اندازي شد

 بمانعلي باقيان بعد‌از‌ظهر امروز در نشست كميته علمي پژوهشي بسيج شهرستان بافق از راه‌اندازي انجمن نخبگان بسيج در بافق خبر داد و اظهار داشت: بيش از 20 مبتكر بسيجي از طريق اين انجمن در شهرستان بافق شناسايي شده‌اند. 
وي خاطرنشان كرد: اين انجمن با هدف نخبه‌پروري و بهره‌برداري از توانمندي‌هاي بسيج در ناحيه مقاومت شهرستان بافق راه‌اندازي شده است. 
باقيان بيان داشت: تحقيق و پژوهش سرلوحه برنامه‌هاي فرهنگي و علمي بسيج قرار دارد و با جديت در اين زمينه فعاليت خواهيم كرد. 
رئيس پارك علم و فناوري استان نيز در اين مراسم پژوهش و تحقيق را از راهكارهاي مهم توسعه و پيشرفت دانست و عنوان كرد: بايد زمينه را فراهم كنيم تا همه افراد نخبه را به اين مهم سمت و سو داده و زمينه رشد و پيشرفت كشور را فراهم آوريم. 
عليرضا ياراحمدي با تشريح فعاليت‌ها و برنامه‌هاي پارك علم و فناوري استان يزد خاطرنشان كرد: حمايت از خلق ايده‌هاي نوين تا مرحله تبديل آنها به محصولات قابل ارائه در بازار، بزرگ‌ترين رسالت پارك علم و فناوري است. 
وي بيان داشت: بر اين اساس پارك علم و فناوري يزد ضمن پرداخت تسهيلات مالي، با مشاوره‌هاي فني و علمي، خدمات آزمايشگاهي و كارگاهي، تأمين قطعات، اطلاع‌رساني و ... از صاحبان ايده‌هاي جديد حمايت مي‌كند. 
امام جمعه بافق نيز در اين نشست با اشاره به جايگاه علم و عالم در مكتب اسلام بر لزوم شكوفايي انديشه‌هاي خلاق و نوآوري در بسيج تأكيد كرد. 
حجت‌الاسلام سيدمحمدجواد سليماني بيان داشت: نخبه‌پروري بايد در رأس امور بسيج قرار گيرد تا در آينده بتوانيم با استعدادهاي خلاق آنها به قله‌هاي رفيع علم و دانش دست يابيم. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها