0

برگزاري 27 مسابقه ورزشي در صومعه‌سرا

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

برگزاري 27 مسابقه ورزشي در صومعه‌سرا

  نقي ابراهيمي بعد‌از‌ظهر امروز در جلسه ستاد برنامه‌ريزي دهه فجر در اين شهرستان با اشاره به ضرورت گراميداشت و پاسداري از اين ايام مبارك اظهار داشت: دهه فجر آغاز تمام آرزوهاي دست يافتني نظام جمهوري اسلامي ايران است. 
وي افزود: پس از پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني (ره) و اتحاد مردم غيور، هر روز بر افتخارات و دستاوردهاي ايران در تمام زمينه‌ها افزوده مي‌شود. 
رئيس اداره تربيت بدني صومعه‌سرا دهه مبارك فجر را يادآور رشادت‌ها و دلاور‌مردي‌هاي دوران شكوهمند انقلاب اسلامي دانست. 
وي با اشاره به برنامه‌هاي اداره تربيت بدني صومعه‌سرا در دهه فجر امسال تصريح كرد: 27 برنامه و مسابقه ورزشي ويژه بانوان و آقايان در دهه فجر امسال در صومعه‌سرا برگزار مي‌شود. 
ابراهيمي برگزاري مسابقه‌هاي كاراته آقايان در تاريخ 20 بهمن در سالن ورزشي شهيد اصلاحي تولم‌شهر، مسابقه تكواندو در سالن ورزشي شهداي صومعه‌سرا، برپايي همايش كوهنوردي به ارتفاعات قله آسمان كوه و برگزاري پيمايش كوهنوردي به غار دوآل كوه را از برنامه‌هاي دهه فجر امسال برشمرد. 
وي اجراي اين مسابقات را به صورت گروهي، همگاني و انفرادي عنوان كرد و افزود: برگزاري كلاس‌هاي آموزشي جنگل‌نوردي در جنگل خون ماسال، مسابقه لوتكاراني در روستاي سياه‌درويشان و در محل تالاب صومعه‌سرا از ديگر برنامه‌هاست. 
رئيس اداره تربيت بدني صومعه‌سرا برگزاري مسابقات شطرنج را در كانون شطرنج صومعه‌سرا و مسابقات ژيمناستيك، كاراته، كونگ‌فو و واليبال را در سالن‌هاي ورزشي صومعه‌سرا و بخش‌هاي حومه اعلام كرد. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها