0

اختلاف نظر بین سرمربی و مدیرعامل ذوب‌آهن/ دلیلی: حضور کریمی منتفی است

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

اختلاف نظر بین سرمربی و مدیرعامل ذوب‌آهن/ دلیلی: حضور کریمی منتفی است

 اصغر دلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد حضور علی کریمی در تیم فوتبال ذوب آهن ضمن بیان مطلب فوق گفت: کریمی یکی از بزرگان فوتبال ایران است و حضورش برای هر تیمی نعمت بوده اما از طرف من مذاکره‌ای با وی نشده است.

وی در مورد اینکه منصور ابراهیم‌زاده با علی کریمی مذاکره‌ای کرده و قرار است در این خصوص نشستی را با شما داشته باشد، تاکید کرد: بحثی در این مورد با من نشده و حضور کریمی در تیم ذوب آهن منتفی است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در مورد اینکه آیا این تیم با توجه به ارسال لیست نفرات تیمش به AFC بازیکن جدیدی را به آن فهرست اضافه کند، خاطرنشان کرد: مشکلی برای اضافه کردن بازیکن برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداشته اما برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید نداریم.

وی با اشاره به ارسال مدارک لازم برای بررسی رای تکرار بازی ذوب آهن اصفهان با مس کرمان، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: هنوز جوابی را از کمیته استیناف دریافت نکرده‌ام اما بعید می‌دانم حکم تغییر کند و بازی تکرار خواهد شد، به همین دلیل همه تمرکز خود را برای موفقیت در آن بازی به کار می‌بندیم.

دلیلی در این خصوص اضافه کرد: مطمئنا با تمام قدرت مقابل مس به میدان می‌رویم و در این بازی تکراری بار دیگر با شکست حریف کسب 3 امتیاز را تکرار می‌کنیم.

وی اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال ذوب آهن در امارات را بسیار مفید دانست و در مورد این اردو تصریح کرد: در این دو سال روی برپایی اردوی آماده‌‎سازی تیم حساسیت زیادی داریم و سعی می‌کنیم تیم‌های ما در این اردوها به آمادگی صددرصد برسند. این اردو هم برای تیم ذوب‌آهن بسیار مفید بود و کادر فنی به تمام هدف‌هایش در این اردو دست یافت.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در بخش دیگر گفتگویش با خبرنگار مهر گفت: وضعیت باشگاه ذوب آهن و تیم‌های مختلف آن بسیار خوب است و نتایجی که تیم‌های ما در دو بخش آقایان و بانوان در لیگ‌های مختلف کسب کرده اند، تا 90 درصد به اهدافمان نزدیک است. به یاری خدا تلاش می‌کنیم در پایان فصل اهدافمان به صورت 100 درصد محقق شود.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: همه باشگاه‌ها با مشکلات مالی دست به گریبان هستند که ما هم این قاعده مستثی نیستیم. البته تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی مناسب، کمبودها را برای موفقیت‌های آینده برطرف کنیم.

دلیلی در مورد اینکه منصور ابراهیم زاده یکی از گزینه‌های مربی موقت ایران برای تیم ملی فوتبال بزرگسالان تاکید کرد: هنوز این بحث رسمی نشده و درخواستی هم در این خصوص از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده‌ایم.

وی در خصوص موضع باشگاه در صورت قطعی شده این مسئله اظهار داشت: منصور ابراهیم زاده با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد و فعلا صحبتی در این خصوص نشده است. در صورت قطعی شدن این مسئله، در تصمیم گیری خود آنچه به صلاح باشگاه ذوب آهن و فوتبال ملی باشد را درنظر خواهیم گرفت.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در پایان در مورد بازی تیم بسکتبال ذوب آهن در یک چهارم نهایی مسابقات غرب آسیا با تیم "شامبیل" لبنان گفت: این تیم در مرحله گروهی به آمادگی صددرصد نرسیده بود اما بازی‌های لیگ به تیم ما کمک کرد تا بازیکنان به هماهنگی کامل در آن دست یابند. البته مرحله حذفی بسیار مهم است ولی امیدواریم با پیروزی در بازی رفت و برگشت برابر این تیم لبنانی به جمع 4 تیم برتر غرب آسیا صعود کنیم.

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها