0

حمایت کوثری از نامه احمدی نژاد به مجلس

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

حمایت کوثری از نامه احمدی نژاد به مجلس

به نظرم در به وجودآمدن مسايل اخير، در درجه اول هيات رئيسه مجلس و سپس مجمع تشخيص مصلحت نظام مقصر هستند.
اسماعيل كوثري درخصوص نامه اخير رييس‌جمهوري به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، با بيان اينكه موارد مطرح شده از سوي رئيس‌جمهور تا حدود زيادي درست است، گفت: احمدي‌نژاد موضوعاتي را در رابطه با بحث بانك مركزي و صندوق توسعه ملي كه از اختيارات رئيس‌جمهور است مطرح كرده با اين عنوان كه نبايد ديگري در آنها دخالت كند، مجلس نيز بر اين موضوع تاكيد كرد اما به شكلي كه قابل قبول نبود راي آورد.

وي در گفتگو با خبرنگار ايلنا، با بيان اينكه در نهايت موضوع به مجمع تشخيص مصلحت نظام رفت، يادآوري كرد: از آنجا كه آن مجمع بايد در چهارچوب قانون اساسي دقيقاً اختلافاتي كه بين مجلس و شوراي نگهبان واقع شده و نه فراتر از آن را، رسيدگي كند؛لذا اين مسئله باعث شد كه رئيس‌جمهور در اين خصوص از حق خود استفاده كند.

اين نماينده عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس با بيان اينكه اين مسائل بايد به صورتي حل شود كه به سطح جامعه كشيده نشود ، افزود: بزرگان و مسئولين بايد چنين مسائلي را بين خود حل كنند و اينگونه نشود كه پس از طرح آن در افكار عمومي، نگراني بوجود آيد.

وي با تاكيد بر اينكه چنين اقدامي، حق قانوني رئيس‌جمهور است، توصيه كرد كه روش بهتر آن است كه مسائل مذكور بين مسئولين حل شود.

كوثري در عين حال تصريح كرد: به نظرم در به وجودآمدن مسايل اخير، در درجه اول هيات رئيسه مجلس و سپس مجمع تشخيص مصلحت نظام مقصر هستند.
 


 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها