0

زریبافان: چهره احمدی نژاد یاد شهدا را زنده می کند

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

زریبافان: چهره احمدی نژاد یاد شهدا را زنده می کند

رییس جمهور یار ویاور شهیدان انقلاب اسلامی به شمار می رود که کلام و چهره احمدی نژاد یاد شهدا را زنده می کند.
به گزارش خبرگزاری حیات ، مسعود زریبافان معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور در جلسه دیدار با خانواده های شهدا وایثارگران گیلان با بیان این مطلب گفت: رییس جمهور بزرگترین پرچم دار عدالت اجتماعی در کشور است و بزرگترین افتخار احمدی نژاد اجرای قانون هدف مندکردن یارانه ها است.

وی اظهار داشت : رییس جمهور یار ویاور شهیدان انقلاب اسلامی به شمار می رود که کلام و چهره احمدی نژاد یاد شهدا را زنده می کند.

وی بابیان این که رییس جمهوری در سفرهای استانی خود ،دیدار با خانواده های ایثارگران را مهم ترین برنامه و وظیفه خود قلمداد می کند،خاطر نشان کرد:بنا به دستور احمدی نژاد از این پس به تمامی خانواده های ایثارگران نشان ملی ایثار اعطا خواهدشد.

زریبافان با اشاره به این که در عرصه های مختلف تاریخ ایران مردان بلند همتی بروز و ظهور پیدا کرده اند که با روحیه ایثارگری خود سبب افتخار آفرینی برای کشور خود شده اند،اذعان داشت:میرزا کوچک خان جنگلی، حضرت امام(ره)،مقام معظم رهبری،حضرت آیت اله بهجت ،رزمندگان دفاع مقدس و دانشمندان هسته ای از مهم ترین و بزرگ ترین ایثار گران کشور به شمار می روند.

معاون رییس جمهوری یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی ایران را استقرار عدالت اجتماعی توصیف و تصریح کرد:امام راحل و مقام معظم رهبری همواره بر استقرار عدالت اجتماعی در کشور تاکید داشته و دارند که امروزه پرچم دار این آیده و آرمان رییس جمهوری است که تلاش می کند با برنامه های خود این عدالت را به خوبی عملی کنند.

زریبافان یکی از بزرگ ترین گام ها برای استقرار عدالت اجتماعی در بین مردم اجرای قانون هدف مند کردن یارانه ها توسط رییس جمهوری خواند و متذکرشد: احمدی نژاد در طی 5 سال گذشته علی رغم همه کارشکنی ها و دل سوزی های جاهلانه برخی که این نوعی خود زنی سیاسی محسوب می شود از خواب و استراحت خود صرف نظر کرد و در عرصه ماند و باهمکاری مردم یکی از قدم های عدالت اجتماعی برداشته شد.

وی این روحیه رییس جمهوری را به ارث رسیده از شهدا و رزمندگان دفاع مقدس ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که احمدی نژاد در بقیه عرصه های عدالت اجتماعی گام های دیگری بردارند.
معاون رییس جمهوری در پایان از وجود بیش از 21هزار جانباز،7هزار شهید و 2هزارآزاده در گیلان خبرداد.
 


 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها