0

صفحه فيس‌بوك ساركوزی هك شد

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

صفحه فيس‌بوك ساركوزی هك شد

با گذشت چند ساعت از هك شدن صفحه فيس‌بوك ساركوزي، رئيس‌جمهور فرانسه طي پيامي اعلام كرد كه اين اقدام از جانب هكرها بوده است و وي قصد كناره‌گيري از اليزه در پايان 2012 و عدم مشاركت در انتخابات را ندارد.
در ادامه حملات سايبري عليه شخصيت‌هاي سياسي جهان به ويژه رئيس‌جمهور فرانسه، صفحه فيس‌بوك «نيكلا ساركوزي» هك شد

به گزارش فارس به نقل از روزنامه فرانسوي «فيگارو»، صفحه فيس‌بوك «نيكلا ساركوزي» روز گذشته از سوي هكرها هك شده است و كاربران و طرفداران وي به محض ورود به صفحه فيس‌بوك رئيس‌جمهور فرانسه با اين پيام كه از جانب ساركوزي نقل شده بود، روبرو مي‌شوند: «هم‌ميهنان عزيز؛ با توجه به شرايط و اوضاع خاصي حاكم بر فرانسه، من تصميم گرفته‌ام كه پس از پايان دوران پنج‌ساله رياست‌جمهوري خود در سال 2012 از صحنه اليزه كناره‌گيري كنم.»

بر اساس اين گزارش، با گذشت چند ساعت از هك شدن صفحه فيس‌بوك ساركوزي، رئيس‌جمهور فرانسه طي پيامي اعلام كرد كه اين اقدام از جانب هكرها بوده است و وي قصد كناره‌گيري از اليزه در پايان 2012 و عدم مشاركت در انتخابات را ندارد.

هك شدن صفحه فيس‌بوك گوگل در حالي صورت مي‌گيرد كه وي چندي پيش نيز قرباني بمب گوگلي شد، به گونه‌اي كه با وارد كردن واژه نامناسب «مزخرف» صفحه ساركوزي روي فيس بوك به عنوان اولين نتيجه جستجو ارائه مي‌‌شد و اين اين بدان مفهوم است كه واژه مزخرف معادل واژه "نيكولا ساركوزي است.

بر اساس اين گزارش، شخصيت‌هاي سياسي جهان، به ویژه ساركوزي تاكنون بارها قرباني بمب گوگلي شده‌اند.پيش از اين نيز در گوگل انگليسي با وارد كردن كلمه كليدي «دروغگو » صفحه مربوط به «توني بلر» نخست وزير اسبق اين كشور به عنوان نتيجه جستجو ارائه مي‌شد.

از سوي ديگر مدتي قبل نيز، پس از جستجوي عبارت «پيروزي‌هاي نظامي فرانسوي» صفحه‌اي با اين نوشته ظاهر مي‌شد: «گوگل نمي تواند هيچ موردي براي پيروزي‌هاي نظامي فرانسه پيدا كند. آيا منظور شما شكست‌هاي نظامي فرانسه است؟»
 


 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  6:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها