0

واکنش سخنگوي اشتون به فتوشاپ ایرانی

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

واکنش سخنگوي اشتون به فتوشاپ ایرانی

پوشش خانم اشتون شايسته بود . لباس ايشان نيم تنه نبود. خيلي زنان در ايران حجاب كامل دارند اما مذاكرات در سطح بين المللي بود و نه در ايران بلكه در يك كشور ثالث برگزار مي شد".
سخنگوي كاترين اشتون نماينده عالي اتحاديه اروپا در امور سياست خارجي و مسئول تيم مذاكره كننده كشورهاي 5+1 با ايران به نحوه انتشار لباس كاترين اشتون در مطبوعات ايران واكنش نشان داد.

به گزارش عصر ايران و به نقل از روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا سخنگوي اين ديپلمات بريتانيايي گفت :‌"‌ پوشش خانم اشتون شايسته بود . لباس ايشان نيم تنه نبود. خيلي زنان در ايران حجاب كامل دارند اما مذاكرات در سطح بين المللي بود و نه در ايران بلكه در يك كشور ثالث برگزار مي شد".گفتني است كه برخی مطبوعات ايران در هفته جاري در انتشار عكس خانم اشتون يقه لباس وي را با فتوشاپ بالا كشيدند.

روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا در اين باره مي نويسد كه خانم اشتون بسيار مراقب بود تا يادش باشد كه نبايد با آقاي جليلي دست بدهد و براي اين كار دستهايش را به پشت كمرش گره زده بود، اما شايد فكر اين مساله را هم نمي كرد كه يقه لباس او ظاهرا با استانداردهاي مطبوعات ايران فاصله دارد و مطبوعات ايراني براي انتشار تصوير او در صفحه اول خود مجبور خواهند شد تا يقه او را دستكاري كنند.
 


 

چهارشنبه 6 بهمن 1389  6:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها