0

افزايش سرمايه‌گذاري‌ها با تعامل بخش خصوصي و دولتي

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

افزايش سرمايه‌گذاري‌ها با تعامل بخش خصوصي و دولتي

  رحيم عظيمي ظهر امروز در افتتاحيه نهمين نمايشگاه بين‌المللي كشاورزي و صنايع وابسته اظهار داشت: مديريت استان اصفهان بر بيشترين استفاده از توانايي و تفكرات افراد متخصص در زمينه‌هاي مختلف تاكيد دارد و استفاده از پژوهشگران و اساتيد را مطلوب مي‌داند. 
وي با بيان اينكه تحقق اين امر تا حد زيادي از طريق تسهيل روابط متخصصان، كارشناسان و دست‌اندركاران ميسر مي‌شود، ادامه داد: در چند سال اخير اين افراد ارتباط خوبي با دستگاه‌هاي مختلف دولتي داشته‌اند كه نتيجه آن موفقيت و پيشرفت در زمينه‌هاي مختلف بوده است. 
مشاور استاندار اصفهان تاكيد كرد: استان اصفهان از قطب‌هاي اصلي توليد علم در كشور و داراي مراكز قوي رشد و فناوري و شركت‌هاي دانايي محور فعال است. 
وي با اشاره به اينكه در حال حاضر اصفهان از طريق برخي از اين شركت‌ها فروش تكنولوژي خود به چند كشور اروپايي را آغاز كرده است، ادامه داد: اين شرايط سبب توسعه و پيشرفت اقتصادي استان و كشور مي‌شود. 
وي با اشاره به فعاليت بي‌نظير كشاورزان اصفهاني اظهار داشت: اين استان شرايط مناسبي براي سرمايه‌گذاري به ويِژه در بخش‌هاي كشاورزي دارد. 
عظيمي مهيا بودن همه بسترهاي لازم براي بخش كشاورزي را لازم دانست و بيان داشت: مديريت كلان استان در اين زمينه آمادگي كامل براي حمايت دارد. 
وي همچنين پيرامون نمايشگاه كشاورزي اصفهان گفت: اين نمايشگاه در فضايي كم اما با نظم و انضباط بسيار ويژه‌اي برپا مي‌شود كه اين موضوع نشان دهنده قدرت صنعت نمايشگاه‌ها در اصفهان است. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  6:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها