0

بهره‌برداري از 69 پروژه عمراني در سبزوار

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

بهره‌برداري از 69 پروژه عمراني در سبزوار

  قاسم شعباني عطار ظهر امروز در جلسه شوراي اداري اين شهرستان اظهار داشت: دهه مبارك فجر فرصت مناسبي است كه بايد جوانان و نوجوانان را با دستاوردهاي شكوهمند انقلاب اسلامي آشنا كرد. 
فرماندار شهرستان سبزوار گفت: مراسم دهه فجر بايد باشكوه‌تر و با عظمت‌تر از سال‌هاي قبل برگزار شود. 
وي با تاكيد به برگزاري باشكوه‌تر مراسم‌هاي دهه فجر اظهار داشت: با توجه به فشارهاي بين‌المللي و استكبار جهاني مردم يكبار ديگر براي تجديد ميثاق با امام شهدا و امام راحل (ره)، و پشتيباني از ولايت فقيه در راه‌پيمايي 22 بهمن ماه شركت خواهند كردند. 
وي ادامه داد: دهه پر بركت فجر همواره بايد مورد تذكر و يادآوري قرار گيرد تا اين نعمت بزرگ هميشه در يادها و خاطره‌ها زنده بماند. 
وي با بيان اينكه بيش از 69 پروژه عمراني، صنعتي، رفاهي و ... در دهه فجر امسال در اين شهرستان افتتاح و بهره‌برداري مي‌رسد، افزود: اعتبار اين پروژه‌ها بيش از 26 ميليارد و 640 ميليون تومان است كه براي توسعه و عمران و اشتغال‌زايي شهرستان سبزوار نقش مهمي ايفا مي‌كند. 
شعباني با اشاره به همراهي و همكاري مردم در مدت اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها اظهار داشت: مردم ايران هميشه و در تمام عرصه‌ها با دولت همكاري و همياري كرده‌اند و امروز هم در زمينه اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها با صرفه‌جويي و با ارزش نهادن به منابع و ثروت‌هاي طبيعي كشور دولت را در اين راه ياري مي‌رسانند. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  6:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها