0

مرمت پشت‌بام كاروانسراي دامغان 3ماه زودتر از موعد

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

مرمت پشت‌بام كاروانسراي دامغان 3ماه زودتر از موعد

 ، حميد يزداني ظهر امروز در جلسه هم‌انديشي شهرداران شهرهاي دامغان با مديركل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان كه در دامغان برگزار شد، با اشاره به فعاليت‌هاي انجام شده در اين اداره كل در هشت ماه گذشته اظهار داشت: يكي از پروژه‌هاي اجرايي، مرمت پشت‌بام كاروانسراي شاه عباسي دامغان است كه با تلاش‌هاي صورت گرفته، اين پروژه سه ماه زودتر از موعد مقرر به بهره‌برداري رسيد. 
وي با بيان اينكه اداره كل ميراث فرهنگي متعلق به تمام مردم است، مشاركت مردم و شهرداري‌ها را در اجراي پروژه‌هاي اين اداره كل خواستار شد. 
سرپرست اداره ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان دامغان نيز با بيان اينكه بيشتر فعاليت‌هاي اجرايي در ميراث فرهنگي نياز به همكاري شهرداري‌ها دارد، خواستار تعامل بيشتر شهرداري‌ها با اين اداره شد. 
معصومه داوديان از جمله زمينه‌هاي مشاركت شهرداري‌ها را در بخش بافت فرسوده، نماسازي حريم‌هاي تاريخي، مشاركت در تغيير كاربري خانه‌هاي با ارزش تاريخي، همكاري در اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و ... عنوان كرد. 
فرماندار دامغان نيز گفت: با تلاش‌هاي صورت گرفته توسط مديركل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان، اين اداره كل متحول شده است. 
مرتضي علي‌آبادي اظهار داشت: فعاليت‌هاي انجام شده در اين اداره كل از مدت حضور مديركل جديد غيرقابل تصور است. 
وي با اشاره به وجود آثار متعدد تاريخي در شهرستان دامغان، خواستار درآمدزايي از اين آثار و ابنيه تاريخي شد. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها