0

رژيم مبارك به پايان راه خود رسيده است

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

رژيم مبارك به پايان راه خود رسيده است

 "اخوان المسلمون " نمايندگان پارلمان و سياستمداران مصر در واكنش به تظاهرات اعتراض آميز روز گذشته در اين كشور متفق‌القول اعلام كردند كه راهپيمايي‌هاي سراسري روز گذشته تا تحقق تغيير و تحول ريشه‌اي و فراگير در كشور ادامه خواهد يافت. 

"محمود البلتاجي " معاون دبيركل فراكسيون اخوان در پارلمان 2005 و عضو پارلمان مردمي در اين باره گفت: نيروهاي مردمي كه روز گذشته در سراسر مصر به خيابان‌ها ريختند،‌ در واقع مي‌خواستند هشدار لازم براي انجام تغيير و تحولات پيش از شروع طوفان واقعي در مصر را به رژيم مبارك بدهند، آنها آشكارا در پيام هشدار خود خواستار تحقق خواسته‌هايي مانند از بين بردن بيكاري و برگزاري انتخابات آزاد و پاك و پايان دادن به حالت‌هاي فوق العاده و آزار و اذيت و شكنجه شهروندان مصري بودند. 

"عبد الحليم منعم " مسئول روابط عمومي جنبش "كفايه " نيز در واكنش به راهپيمايي ديروز با اشاره به اين كه اين راهپيمايي در عمل موفق بوده، گفت: ملت مصر ثابت كرد، اين توانايي را دارد كه براي سرنگوني رژيم فاسد و ظالم مبارك اقدام نمايد و وارد عرصه شود. 

"علاء عبد المنعم " نماينده پيشين پارلمان مصر نيز درباره راهپيمايي شب گذشته شهروندان مصري گفت: اين راهپيمايي نويد دهنده سرآغاز تغيير و تحول در كشور و بيانگر احساسات واقعي ملت مصر است كه خواهان تغيير و تحول و آزادي و عدالت اجتماعي هستند. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  5:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها