0

محكوميت انفجار تروريستي فرودگاه مسكو توسط خانواده‌هاي قرباني ترور ايران

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

محكوميت انفجار تروريستي فرودگاه مسكو توسط خانواده‌هاي قرباني ترور ايران

 خانواده‌هاي قرباني ترور ايران با انتشار بيانيه‌اي، انفجار تروريستي فرودگاه مسكو كه بيش از 30 كشته و 130 زخمي به جاي گذاشت را محكوم كردند. 
در اين بيانيه، خانواده‌هاي قرباني ترور كشور با ابراز همدردي با بازماندگان اين اقدام تروريستي، به خانواده‌هاي قربانيان و همچنين مردم و دولت روسيه تسليت گفتند و با بيان اينكه اقدامات تروريستي مهمترين تهديد امنيتي در جهان امروز است، خواستار عزمي جهاني در ريشه كني تروريسم بين‌الملل شدند. 
همچنين در اين بيانيه آمده است: تروريسم بين‌الملل با توجه به اهدافي كه براي خود ترسيم كرده هيچ حد و مرزي براي اقدامات ضد انساني خود نمي‌شناسد و وقوع عمليات‌هاي تروريستي در نقاط مختلف جهان مؤيد همين مسئله است. در اين بين آنچه بيش از همه زمينه فعاليت گروه‌هاي تروريستي را افزايش مي‌دهد، برخوردهاي گزينشي و نگرش‌هاي دوگانه‌اي است كه برخي از كشورها و نهادهاي بين‌المللي در برخورد با تروريسم دارند و آن را تبديل به ابزاري سياسي براي تحت فشار قرار دادن برخي از كشورها كرده‌اند؛ بي آنكه توجهي به حقوق قربانياني كه توسط همين گروه‌هاي تروريستي كشته شده‌اند و آثار آن داشته باشند. 
بعد از ظهر روز دوشنبه 4بهمن (24 ژانويه) در فرودگاه بين‌المللي "داماديدووا " در حومه مسكو انفجاري انتحاري صورت گرفت كه در اثر اين انفجار 31 نفر كشته و بيش از 130 نفر زخمي شدند. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  4:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها