0

شايعه فرار خانواده مبارك از مصر به لندن قوت گرفت

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

شايعه فرار خانواده مبارك از مصر به لندن قوت گرفت

  پايگاه خبري مجله اخبار العرب كه در آمريكا منتشر مي‌شود، به نقل از منابع كاملا آگاه گزارش كرد كه در پي تظاهرات‌هاي مردم مصر در چند روز گذشته عليه دولت، خانواده مبارك بعدازظهر روز گذشته مصر را ترك كرده‌اند. 

بنا بر اين گزارش، منابع مطلع و نزديك به دفتر رياست جمهوري مصر اعلام كردند كه جمال مبارك فرزند حسني مبارك رئيس جمهوري مصر و نامزد احتمالي انتخابات سال آينده رياست جمهوري مصر، كشور را با هواپيماي اختصاصي به همراه همسر و دخترش به مقصد لندن پايتخت انگليس ترك كرده است. 

اخبار العرب افزود: پايگاه هوايي كه جمال مبارك از آنجا مصر را ترك كرد، ساعت 10 صبح ميزبان هواپيماي اختصاصي احمد عز بود و دو ساعت پس از آن 2 خودرو حامل 97 چمدان بسيار بزرگ و 36 صندوق به پايگاه رسيدند و وسايل بدون تشريفات امنيتي و مستقيما به هواپيمان منتقل شد. در ساعت 11و نيم جمال به همراه همسر و فرزند خود به پايگاه رسيدند و هواپيما راس ساعت 14 و 15 دقيقه بعدازظهر به مقصد لندن پرواز كرد. 

اين پايگاه خبري مدعي شد كه مقامات فرودگاه اعلام كردند كه روز گذشته براي بازرسي مجدد 59 بسته حاوي طلا و ارز كه در راه خروج از مصر به مقصد هلند بود اعلام حالت فوق‌العاده كردند. 

بنا بر اين گزارش، اين بسته‌ها زماني لو رفت كه كادر خدماتي فرودگاه و باربران اعلام كردند كه دو كيسه به هنگام حمل آنان پاره شده است و وسايل محتوي آن كه 59 بسته طلا و ارز بوده است، آنها را غافلگير كرده است كه پس از آن به مقامات فرودگاه مسئله را گزارش كرده‌اند.

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها