0

مردم مصر: نيروهاي امنيتي به ملت بپيوندند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

مردم مصر: نيروهاي امنيتي به ملت بپيوندند

 با وجود كشته شدن چهار مصري در پي راهپيمايي‌هاي اعتراض آميز روز گذشته در مصر هزاران معترض مصري اعلام كردند، همچنان و تا تحقق خواسته‌هاي خود به راهپيمايي و اعتصاب ادامه مي‌دهند و براي دومين روز متوالي ميدان آزادي قاهره واقع در مركز اين شهر شاهد حضور هزاران معترض مصري براي براندازي رژيم مبارك است. 

نيروهاي امنيتي مصر براي جلوگيري از تجمع معترضان مصري از گاز اشك‌آور و آب‌پاش و گلوله‌هاي پلاستيكي استفاده كردند و به اعتقاد كارشناسان از زمان به قدرت رسيدن حسني مبارك، اين كشور تاكنون شاهد چنين اعتراضات و راهپيمايي‌ها نبوده كه خواستار بركناري مبارك از قدرت باشد. 

اين درحالي است كه گزارش شده در برخي مناطق نيروهاي امنيتي با معترضان همراه شدند و ميان آنها آب و غذا رد و بدل شد و راهپيمايان با سر دادن شعارهايي هم‌چون "شما مزدور مبارك نيستيد " از نيروهاي امنيتي خواستند به آنها ملحق شوند. 

در همين راستا شركت "تويتر " نيز اعلام كرد، از روز گذشته خدمات الكترونيكي و اينترنتي اين شركت جهت ارائه به كاربرانش در مصر قطع شده است تا كاربران مصري نتوانند خواسته‌هاي خود در اين پايگاه ثبت و آن را به گوش جهانيان برسانند. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها