0

دومين نسخه از بازي Section 8 در راه است

 
alimoradis
alimoradis
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 7040
محل سکونت : آذربايجان غربي

دومين نسخه از بازي Section 8 در راه است

عنوان Section 8 که در نيمه دوم سال 2009 منتشر شد، عنواني جوياي نام و پرطمع بود. سازنده اين بازي، استوديوي TimeGate Studios بود که قصد داشت يک بازي متفاوت که همه سليقه‌ها را راضي ‌کند، به بازار عرضه کند. اين رويکرد، با تنوع بخشيدن به بازي و امکانات موجود در آن دنبال مي‌شد.

در نگاه اول، Section 8 همه چيز داشت. يک بازي گروهي 54 نفره با انبوهي از سلاح‌هاي متنوع سبک و سنگين و زره‌هايي که توانايي پرواز را در اختيار صاحبان خود قرار مي‌دادند اما Section 8 پس از انتشار، در حد يک بازي 2/7 امتيازي باقي ماند و نتوانست به قله‌هاي موفقيت دست يابد. اينک سازنده بازي بازگشته تا شانس Section 8 را براي دومين‌بار امتحان کند.

Section 8: Prejudice نام دومين نسخه از اين مجموعه است که در سال 2011 به عرضه گذاشته خواهد شد.

Section 8: Prejudice همانند نسخه پيشين اين مجموعه، بازه بزرگي از امکانات را در بر مي‌گيرد.

در اولين نگاه، محيط بازي در اين نسخه جديد متنوع‌تر شده است. محيط‌هاي جنگلي، کوهستاني، برفي و خشک بسياري براي اين بازي طراحي شده است.

هر يک از اين محيط‌ها به مدد تغييرات آب و هوايي، اشکال متنوعي به خود خواهند گرفت. بارش باران، برف و يا يک آسمان آفتابي نه تنها در ظاهر بازي تاثيرگذار است بلکه در گيم‌پلي نيز تاثير خواهد گذاشت.

نبرد در هريک از اين محيط‌ها آساني‌ و سختي‌هاي خود را دارد؛ از همين‌رو بازيکن هميشه مجبور خواهد بود که شرايط محيطي را نيز مد نظر قرار دهد. اين حساسيت در بخش چندنفره دوچندان خواهد بود، به‌خصوص در محيط‌هايي که توانايي ديد کاهش مي‌يابد، بازيکن مي‌تواند از ضعف نيروي انساني حريف خود بهره برده و با استفاده از اختفا و يا متمرکز نبودن حريف، به او ضربه وارد کند.

سلاح‌‌ها و توانايي‌هاي سربازان نسخه جديد به مراتب تقويت شده است. همانند گذشته، بازيکنان مي‌توانند با لباس‌هاي خود پرواز کنند.

سازنده بازي ترتيبي داده است که بازيکن بتواند در برخي از شرايط، زاويه ديد بازي را از اول‌شخص به سوم‌شخص تغيير دهد.

در هنگام استفاده از برخي امکانات ويژه زره کاراکترها، شما مي‌توانيد يک زاويه سوم‌شخص را انتخاب کرده و احاطه بيشتري بر محيط بازي، دشمنان و نيروهاي خودي، با توجه به موقعيت خودتان به‌دست آوريد.

تا به امروز، سازنده بازي، نسخه آزمايشي بخش چندنفره اين بازي را به‌نمايش گذاشته است.

اين نسخه نمايشي شامل چند بخش است و هر بخش، قوانين خاص خود را داراست.

در بخش‌هاي چندنفره نيز NPCها حضور خواهند داشت و گاهي تعداد آن‌ها بيشتر از بازيکنان خواهد بود. با توجه به 54 نفره بودن مبارزات اين بازي، حضور NPCها هياهوي خاصي به بازي‌هاي گروهي خواهد بخشيد.

نابود کردن NPCها به شما امتياز مي‌دهد و اين امتياز، هزينه‌اي است که براي تقويت سلاح‌ها و يا زره خود خرج خواهيد کرد.

اين بازي براي 2 کنسول Xbox 360 ،PS3 و سيستم‌عامل‌هاي خانواده ويندوز به عرضه عمومي گذاشته خواهد شد.

سازنده بازي زمان رسمي انتشار اين بازي را اعلام نکرده است اما احتمالا اين بازي تا پايان نيمه اول سال 2011 به عرضه عمومي گذاشته خواهد شد.

 

منبع:روزنامه خراسان

چهارشنبه 6 بهمن 1389  1:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها