0

محمدعلي زم به تماشاي نمايش-موسيقايي «سنگ و سبو» نشست

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

محمدعلي زم به تماشاي نمايش-موسيقايي «سنگ و سبو» نشست

 نقل از روابط عمومي اين نمايش، در اولين شب اجراي نمايش-موسيقايي «سنگ و سبو» به نويسندگي و كارگرداني عليرضا محمدي برخي از مسئولان فرهنگي و مديران دانشگاهي به تماشاي اين نمايش نشستند. 
محمدعلي زم، محمدحسين يادگاري رئيس جهاد دانشگاهي، محمد روشن رئيس دانشگاه سوره و سيدعلي موسوي نماينده آبادان در مجلس شوراي اسلامي از مهمانان اولين شب اجراي نمايش بودند. 
بعد از پايان اجراي اول ، محمدعلي زم به پشت صحنه نمايش رفت و با عوامل گروه به گفت‌وگو نشست.وي تماشاي اين نمايش را براي دانشجويان رشته هنر و تئاتر پيشنهاد كرد و گفت: تماشاي اين اثر نمايشي-موسيقايي براي دانشجوياني كه در اين رشته درس مي‌خوانند لازم است. 
اين اثر موسيقايي -نمايشي اجراي خود را از شب گذشته آغاز كرده و تا 10 شب در تالار وحدت ادامه دارد. 
در اين اثر كه به مصيبت‌هاي وارد شده به حضرت رقيه (س) در روز عاشورا مي‌پردازد، از مثنوي سنگ و سبو سروده افشين علا استفاده شده است. 
الهام پاوه‌نژاد، اميرحسين مدرس، نيما كرمي، رضا محمدي، فرزين صابوني و سعيد ميناروش بازيگران نمايش هستند كه اميرحسين مدرس در اين نمايش به شعرخواني نيز مي‌پردازد. در اين اثر موسيقايي-نمايشي علاوه بر گروه بازيگران اصلي، گروه فرم نيز با حضور 38 هنرور وجود دارد و همچنين گروه اركستري نزديك به 35 نفر نيز با گروه فرم همكاري دارند. 
از ديگر عوامل اين نمايش مي‌توان به سيامك احصايي طراح صحنه، پيمان خازني آهنگساز، مهدي محمدي تهيه‌كننده، عليرضا اوليايي مدير توليد و گلناز گلشن طراح لباس اشاره كرد. 
اين نمايش تا 15 بهمن با زمان اجراي 85 دقيقه ، هر شب حتي شنبه ساعت 19:30 روي صحنه مي‌رود. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  1:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها