0

اولتیماتوم وزارت بازرگانی به مخابرات

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

اولتیماتوم وزارت بازرگانی به مخابرات

 سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای رفع مشکل شرکتهای اینترنتی در زمینه تعرفه خطوط اینترنت از شرکت مخابرات خواست قیمت خطوط E۱ را مانند گذشته محاسبه کند و مابه التفاوت مبالغ اضافی دریافتی از شرکتها را به آنها بازگرداند. 

به گزارش خبرنگار مهر، شرکتهای اینترنتی از طریق خطوط E۱ که از مخابرات دریافت می کنند اینترنت را با سرعت ۵۶ کیلوبیت بر ثانیه به کاربران ارائه می کنند که از هر خط E۱ حدود ۳۰ کاربر به صورت همزمان می توانند به شبکه اینترنت وصل شوند. 

این در حالی است که از ابتدای سال جاری مجمع شرکت مخابرات ایران مصوبه ای را مبنی بر تغییر تعرفه آبونمان خطوط E۱ و تبدیل روش ودیعه به هزینه در واگذاری این خطوط به تصویب رساند که با واکنش شرکتهایی که کسب و کارشان مبتنی بر ارائه سرویس های اینترنتی است روبرو شد. 

با این تغییر رویکرد، هزینه نگهداری ماهیانه این خطوط که از مدت ها پیش ۲۵ هزار تومان به ازاء هر لینک E۱ درماه بود با افزایش حدود چهار برابری به رقم ۹۵ هزارتومان در ماه رسید و با تغییر روش دریافت هزینه اولیه نیز ۵۰ درصد از مبلغی که شرکتها به عنوان ودیعه و به صورت امانت برای اجاره خطوط E۱ نزد شرکت مخابرات ایران و شرکتهای مخابرات استانی گذاشته بودند به هزینه تبدیل شد

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  12:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها