0

بهتر بود رئيس جمهور با شركت در جلسات مجمع نظرات خود را مطرح كند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

بهتر بود رئيس جمهور با شركت در جلسات مجمع نظرات خود را مطرح كند

 محمد حسين فرهنگي اعلام داشت ضمن اينكه نامه رئيس جمهور خطاب به نمايندگان مجلس را قابل تأمل دانست، اظهار داشت: اين سبك و سياق مناسب گفت‌وگوي قوا آن هم در اين سطح نيست. 
وي افزود: بنده خيلي مناسب نمي‌دانم كه آقاي رئيس جمهور نامه‌هاي تنظيم شده توسط كارشناسان را امضاء كند؛ اين مورد نه به صلاح دولت است نه به صلاح كشور. 
اين نماينده مجلس با بيان اينكه تصميمات صحيحي براي لايحه برنامه پنجم توسعه با نظر مقام معظم رهبري و مجمع تشخيص مصلحت نظام اتخاذ شده است، تصريح كرد:‌ با توجه به اينكه برآيند مباحث برنامه پنجم به جايگاه مناسبي رسيده است چه ضرورتي دارد كه اينگونه مسائل مطرح شود. 
فرهنگي با اشاره به اينكه نهادهاي حقوقي براي تصميم‌گيري‌ها وجود دارد كه آقاي رئيس جمهور هم عضو آن است، گفت:‌ در مجلس جلسات مختلفي وجود دارد كه نمايندگان دولت مي‌توانند در آن جلسات حضور پيدا كنند و اين گفت‌وگوها بهتر است در اين محافل مطرح شود. 
اين عضو كميسيون برنامه و بودجه ادامه داد: رئيس جمهور بايد در جلسات مسئولان قوا به ارائه اين مباحث بپردازد و منطقي نيست كه وارد مسائل روزنانه‌نگاري شود و از طريق نامه‌نگاري اين اقدامات را نبايد انجام دهند. 
وي افزود: تصميمات گرفته شده و اكثراً مطابق نظرات دولت اتخاذ شده و رئيس جمهور به فرآيند اعتراض داشته‌اند كه نامه‌نگاري روش ابراز اين اعتراض نبود. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  11:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها